• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

A Treason of Thorns

Laura E Weymouth
Hardcover | Engels
€ 27,45
+ 54 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Dark, gripping, and utterly unique, this atmospheric historical fantasy from critically acclaimed author Laura E. Weymouth is perfect for fans of The Hazel Wood and Caraval.

Violet Sterling has spent the last seven years in exile, longing to return to Burleigh House. One of the six great houses of England, Burleigh's magic kept both the countryside and Violet happy.

That is, until her father's treason destroyed everything.

Now she's been given a chance to return home. But Burleigh isn't what she remembered. Wild with grief, Burleigh's very soul is crying out in pain. As its tormented magic ravages the countryside, Vi must decide how far she's willing to go to save her house--before her house destroys everything she's ever known.

A house left unchecked will lead to ruin.

But I will not let it ruin me.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
352
Taal:
Engels
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062696908
Verschijningsdatum:
10/09/2019
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
132 mm x 208 mm
Gewicht:
430 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 54 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

Vurige verrassingen voor Valentijn

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Vurige verrassingen voor Valentijn
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.