• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "10 tot 12 jaar"

48.251 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • De kleine keizerin

    Hetty Van Aar

    • Paperback | Nederlands | Milo | nr. 1
    • Popschool Kosmos roept zangtalenten op om auditie te doen voor de musical De kleine keizerin ter ere van het 20-jarige bestaan van de school. Milo hoo... Lees meer
    € 15,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Wonka

    Sibéal Pounder, Roald Dahl, Paul King, Simon Farnaby

    • Hardcover | Nederlands
    • Wonka is het fantastische verhaal over de grootste uitvinder, goochelaar en chocolademaker ter wereld – de man die we nu allemaal kennen als de geweld... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Droomreis Parijs?!

    Rachel Renée Russell

    • Hardcover | Nederlands | Dagboek van een muts | nr. 15
    • In dit nieuwe deel van Dagboek van een muts mag Nikki met haar vriendinnen naar Parijs! Maar of dat zo goed gaat?! Lees meer
    € 17,50
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,50
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Harry Potter en de steen der wijzen

    J.K. Rowling

    • Paperback | Nederlands | Harry Potter | nr. 1
    • Harry Potter is een doodgewone, maar ongelukkige jongen die sinds de dood van zijn ouders bij zijn saaie en hardvochtige oom en tante woont, in de bez... Lees meer
    € 19,90
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,90
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Shatter Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 1
    • Stranger Things meets Shadow and Bone in this first instalment of an epic and romantic YA fantasy series – perfect for fans of Leigh Bardugo, Sarah J.... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Skandar en de chaosproeven

    A.F. Steadman

    • Hardcover | Nederlands | Skandar | nr. 3
    • In dit derde deel van de bloedstollende serie vol mysterie, magie en vriendschap staat Skandar Smith voor zijn grootste uitdaging ooit. In hun derde s... Lees meer
    € 20,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De ruïnes van Gorlan

    John Flanagan

    • Paperback | Nederlands | De Grijze Jager | nr. 1
    • 'De ruïnes van Gorlan' is deel 1 van de spannende internationale bestsellerserie 'De Grijze Jager' van John Flanagan. Alleen in Nederland en België zi... Lees meer
    € 5,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 5,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Minecraft - 3

    Sfé R. Monster

    • Hardcover | Nederlands | Minecraft | nr. 3
    • Lisa is de absolute Nether-expert van de groep. Maar als de vrienden terechtkomen in een uithoek van de Nether waar ze nog nooit zijn geweest, wordt d... Lees meer
    € 10,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 10,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het geheim van Europa

    Rob Heirbaut, Danny De Vos

    • Hardcover | Nederlands
    • Hou je van mysteries? Dan heb je het juiste boek gekozen. De verhalen in dit boek zitten namelijk vol mysteries over Europa en de Europese Unie. Ja, h... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Sjakie en de chocoladefabriek

    Roald Dahl

    • Hardcover | Nederlands
    • Als Sjakie een Gouden Toegangskaart vindt in een reep chocola, gaat zijn diepste wens in vervulling: hij krijgt een rondleiding door de geheimzinnige ... Lees meer
    € 19,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • In het spoor van Wonder

    Lauren St John

    • Hardcover | Nederlands | Storm-serie | nr. 4
    • 'In het spoor van Wonder' van dé auteur van paardenboeken, Lauren St John, is een geweldig goed geschreven paardenmysterie voor lezers vanaf 10 jaar. ... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • (S)Toverij met frieten - 1

    Marc de Bel

    • Hardcover | Nederlands | (S)Toverij met frieten | nr. 1
    • Papa en mama gaan een weekendje naar Rome. Mona vindt dat helemaal niet erg, want zij mag gaan logeren bij oma en opa. Die wonen met hun honden Frikan... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Unravel me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 2
    • X-Men meets The Handmaid's Tale in the second instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyar... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Matilda

    Roald Dahl

    • Hardcover | Nederlands
    • Matilda is briljant. Ze is een gevoelig meisje dat geweldig goed kan leren. Toen ze anderhalf was, kon Matilda al praten als een volwassene, en al vóó... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Dichter bij de seizoenen

    Bette Westera

    • Hardcover | Nederlands
    • In de unieke kinderpoëziebundel 'Dichter bij de seizoenen' beleeft de lezer een jaar in de natuur in vogelvlucht. Voor elk seizoen en elke maand staat... Lees meer
    € 18,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 18,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Ik zal je vinden

    Daphne Benedis-Grab

    • Hardcover | Nederlands | Politie niet betreden
    • Spannend mysterie voor jongens en meiden vanaf 10 jaar. Als de pestkop van school spoorloos verdwijnt tijdens een schoolkamp, gaan drie kinderen op on... Lees meer
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Inkoppertje

    Jeff Kinney

    • Hardcover | Nederlands | Het leven van een Loser | nr. 18
    • Tot nu toe was de middelbare school niet bepaald een feest voor Bram Botermans. Dus als de gemeente het afbrokkelende gebouw dreigt te sluiten, is hij... Lees meer
    € 17,99
    Pre-order nu, verschijnt op 04/06/2024
    € 17,99
    Pre-order nu, verschijnt op 04/06/2024
24 van 48.251 resultaten getoond