• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken

Onze boeken & e-books

Als grootste boekhandel van Vlaanderen zijn we lekker dichtbij, met een uitgebreid aanbod aan boeken en e-books.

Elk van onze boeken kan je thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel bij jou in de buurt. Toch liever een e-book? Klik hier om naar alle e-books in deze categorie te gaan.

Standaard Boekhandel: Boeken
Standaard Boekhandel

Bestsellers in Boeken

Standaard Boekhandel

Populaire keuzes

Subcategorieën

Trending

Alleen bij Standaard Boekhandel

BEKEND VAN TIKTOK

#BookTok

Boeken die populair zijn op TikTok
BEKEND VAN TIKTOK
Bekend van TikTok
BEKEND VAN CINEMA EN TV

Voor jou geselecteerd

Boeken bij bekende films, series en tv programma's
BEKEND VAN CINEMA EN TV
Bekend van cinema en tv
KORTING

€ 30 korting

op de Vivlio InkPad 3 e-reader
KORTING
Vivlio InkPad 3 e-reader
Standaard Boekhandel

Nieuw

Standaard Boekhandel

Pre-order nu

Boeken & E-books

1.319.875 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • De Griekse dochter

    Soraya Lane

    • E-book | Nederlands | De verloren dochters
    • 'De nieuwe Lucinda Riley heet Soraya Lane. Onthoud die naam.' De Volkskrant Londen, heden. Ella bekijkt een oude foto van een onbekende vrouw met een ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De scheepsdochter

    Anne Jacobs

    • E-book | Nederlands | De scheepsdochter
    • In De scheepsdochter van Anne Jacobs probeert de vrijgevochten Johanna in het Danzig van de negentiende eeuw haar leven in te vullen zoals zij dat wil... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De Expat

    Patricia Snel

    • E-book | Nederlands
    • De expat betekende de doorbraak van Patricia Snel als thrillerschrijfster. Het boek stond wekenlang in de Bestseller 60, werd een van de bestverkochte... Lees meer
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De Oostenrijkse verleiding

    Karen Swan

    • E-book | Nederlands
    • In De Oostenrijkse verleiding van Karen Swan zet documentairemaakster Clover alles op alles om de geheimen van de controversiële snowboarder Kit te ac... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Stille angst

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands
    • Een onmisbare standalone, voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter Drie mensen kunnen best een geheim bewaren. Zolang twee van hen dood zijn. ... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Anna O.

    Matthew Blake

    • E-book | Nederlands
    • Anna O. van Matthew Blake is dé thriller waar je slapeloze nachten van krijgt. Een aanrader voor de lezers van Gillian Flynn en A.J. Finn. Anna Ogilvy... Lees meer
    € 4,99 € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,99 € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De Schotse ontdekking

    Karen Swan

    • E-book | Nederlands
    • In De Schotse ontdekking van Karen Swan wordt businesscoach Alex naar Schotland gestuurd om de ruige en sexy CEO van een whiskystokerij in het gareel ... Lees meer
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Met hart en ziel

    Katarina Widholm

    • E-book | Nederlands | Het Zweedse lot
    • ‘Deel 1 van een nieuwe, meeslepende serie die ook de fans van Corina Bomann zal aanspreken.’ TrosKompas Zweden, 1937. De zeventienjarige Betty staat o... Lees meer
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Arlettes lot

    Anne Jacobs

    • E-book | Nederlands
    • Als de mooie Arlette in Arlettes lot van Anne Jacobs ongewenst zwanger raakt van een edelman, valt haar toekomst in duigen en moet ze zich staande hou... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De Camino

    Anya Niewierra

    • E-book | Nederlands
    • Winnaar van de NS Publieksprijs, boek van het jaar 2023. De absolute bestseller van het moment: al meer dan 150.000 keer verkocht. Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Mooie meisjes

    Karin Slaughter

    • E-book | Nederlands
    • ‘Spannend en vol gruwelijke details. Wees gewaarschuwd!’ De Telegraaf **** Wanneer op het nieuws melding wordt gemaakt van een vermist tienermeisje, m... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De laatste die sterft

    Helen Fields

    • E-book | Nederlands
    • De nieuwe stand-alone van bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de DI Callanach serie. Privédetective Sadie moet de moord op Adriana oplossen. Maa... Lees meer
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het perfecte huwelijk

    Anna Ekberg

    • E-book | Nederlands
    • Huiveringwekkende psychologische spanning voor de fans van Samuel Bjørk, Bo Svernström en Camilla Läckberg Christian kijkt door de druppels op de zijs... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De spionne

    Tess Gerritsen

    • E-book | Nederlands
    • Het eerste deel in een spannende nieuwe serie van Tess Gerritsen Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Avondrood

    Corina Bomann

    • E-book | Nederlands | Waldfriede
    • Deel 3 van de Waldfriede -serie Berlijn-Zehlendorf, 1939. De Tweede Wereldoorlog is uitgebroken en de artsen en verpleegkundigen van het Waldfriede-zi... Lees meer
    € 6,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het jaar van de Sprinkhaan

    Terry Hayes

    • E-book | Nederlands
    • Wanneer je, net als Kane, werkzaam bent als spion voor de CIA in Verboden Gebieden, dan hebben grenzen geen betekenis. Jouw taak is om je toegang te v... Lees meer
    € 19,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 19,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Wrede leugens

    Karen Rose

    • E-book | Nederlands
    • Rechercheur Kit McKittrick en psycholoog Sam Reeves moeten samenwerken om een van de dodelijkste seriemoordenaars te vinden waarmee San Diego ooit te ... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hoe vermoord ik mijn familie?

    Bella Mackie

    • E-book | Nederlands
    • Wanneer Grace Bernard ontdekt dat haar afwezige miljonairsvader de smeekbeden van haar stervende moeder heeft afgewezen, zweert ze wraak door elk lid ... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 1.319.875 resultaten getoond