• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Pre-order boeken die binnenkort verschijnen

Pre-order boeken die binnenkort verschijnen

Het hele jaar door kunnen wij jou als grootste boekhandel van Vlaanderen de allernieuwste boeken aanbieden. Hieronder vind je een handig overzicht van boeken die binnenkort verschijnen. Jouw exemplaar als eerste in handen hebben? Pre-order je boek dan al vóór de verschijningsdatum en begin straks al eerste te lezen.

Elk van deze binnenkort te verschijnen boeken kan je bij verschijning thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel bij jou in de buurt.

12.852 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • De prijs van de twijfel

    Jo Claes

    • Paperback | Nederlands
    • Op een bouwterrein in Leuven wordt een Poolse arbeider gevonden met een gapende wond aan het hoofd. Korte tijd later overlijdt de man in het ziekenhui... Lees meer
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 11/03/2024
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 11/03/2024
  • Yellowface

    Rebecca F. Kuang

    • Paperback | Nederlands
    • Hét boek van het jaar: actueel, vlijmscherp en zeer vermakelijk Lees meer
    € 15,00
    Pre-order nu, verschijnt op 07/03/2024
    € 15,00
    Pre-order nu, verschijnt op 07/03/2024
  • De eerlijke vinder

    Lize Spit

    • Paperback | Nederlands
    • De eerlijke vinder speelt zich eind jaren negentig af in de Vlaamse Kempen. Jimmy, die thuis een moeilijke tijd doormaakt, leeft helemaal op als de zo... Lees meer
    € 18,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
    € 18,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
  • De ontluikende sekslust van Emma Mus (15)

    Marnix Peeters

    • Hardcover | Nederlands
    • In de drie weken die voorafgaan aan haar vijftiende verjaardag komt Emma Mus plots helemaal tot bloei. Haar seksuele ontdekkingsdrift kent geen grenze... Lees meer
    € 19,99
    Pre-order nu, verschijnt op 14/03/2024
    € 19,99
    Pre-order nu, verschijnt op 14/03/2024
  • Camille - nagelstickers

    Camille

    • Paperback | Nederlands | Camille
    • Leuke etui met nagelstickers voor de fans van CAMILLE. Hou jij er net zoals CAMILLE van om je nagels in felle kleuren te lakken? Maak je look dan hele... Lees meer
    € 11,99
    Pre-order nu, verschijnt op 19/03/2024
    € 11,99
    Pre-order nu, verschijnt op 19/03/2024
  • De levens van Claus

    Mark Schaevers

    • Hardcover | Nederlands
    • Biograaf Mark Schaevers realiseerde zich maar al te goed dat hij bij het schrijven over Hugo Claus meerdere levensverhalen had te doorgronden. Schrijv... Lees meer
    € 49,99
    Pre-order nu, verschijnt op 27/02/2024
    € 49,99
    Pre-order nu, verschijnt op 27/02/2024
  • Eén raam, geen sleutel

    Jussi Adler-Olsen

    • Paperback | Nederlands
    • Tweede kerstdag. Carl Mørck zit met handboeien om op de achterbank van een politieauto onderweg naar Vestre Fængsel. Na vijftien jaar heeft de geweldd... Lees meer
    € 22,50
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
    € 22,50
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
  • De Zoete Zusjes vriendenboek

    Hanneke de Zoete

    • Hardcover | Nederlands
    • Met deze vrolijke regenboog-editie van het vriendenboekje van de populaire Zoete Zusjes Saar en Janna (bekend van YouTube) bewaar je alle herinneringe... Lees meer
    € 14,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
    € 14,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
  • Je bent al alles

    Hanne Luyten, Noëmi Willemen

    • Hardcover | Nederlands
    • “Hoe maak je eigenlijk vrienden?” Dat vraagt Gaston zich af, nadat hij helemaal alleen een prachtig zandkasteel bouwde. Een verhaal over golven, koekj... Lees meer
    € 19,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
    € 19,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
  • Een snelle geschiedenis

    Sofie Lemaire

    • Paperback | Nederlands
    • Hoe ontstond het cliché dat blondjes dom zijn? Wie maakte de allereerste selfie? Hoe dodelijk is een deadline? Klopt het dat Brussel ooit de hoofdstad... Lees meer
    € 25,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
    € 25,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
  • Beneden in het dal

    Paolo Cognetti

    • Hardcover | Nederlands
    • Fredo en Luigi zijn broers, opgegroeid in Valsesia, een bergdal in Noord-Italië. Ze lijken op elkaar maar zijn toch heel verschillend, net als de boom... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 27/02/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 27/02/2024
  • Een ijzeren vlam (limited edition)

    Rebecca Yarros

    • Hardcover | Nederlands | Fourth Wing | nr. 2
    • Violet vecht een strijd op leven en dood. 'Een ijzeren vlam' (Nederlandse editie van 'Iron Flame') is het tweede deel van de TikTok-bestsellerserie Fo... Lees meer
    € 25,00
    Pre-order nu, verschijnt op 28/02/2024
    € 25,00
    Pre-order nu, verschijnt op 28/02/2024
  • Onzichtbaar

    Danielle Steel

    • Paperback | Nederlands
    • Om haar dromen na te jagen moet een jonge vrouw de erfenis van haar moeilijke jeugd onder ogen zien. Lees meer
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 27/02/2024
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 27/02/2024
  • Al het blauw van de hemel

    Mélissa Da Costa

    • Paperback | Nederlands
    • Wanneer bij Emile jongdementie wordt gediagnosticeerd, weigert hij zijn laatste jaren in een medische mallemolen en met meewarige familie en vrienden ... Lees meer
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/03/2024
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/03/2024
  • Bumba Kleuren met water - Verjaardag

    Gert Verhulst

    • Hardcover | Nederlands | Bumba
    • Vul het reservoir van de pen met water en breng de kleuren tot leven. Kan opnieuw en opnieuw gebruikt worden. Geschikt voor thuis of onderweg. Stevige... Lees meer
    € 10,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
    € 10,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
  • Kwijt

    Eva Daeleman

    • Paperback | Nederlands
    • Jezelf kwijt zijn. Dat klinkt meteen alsof het enkel hoort bij de grote trauma’s in het leven. Die ongewone, ongelofelijk pijnlijke en hartverscheuren... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 08/03/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 08/03/2024
  • Bumba Pretpark

    Inge Laenen

    • Kartonboek | Nederlands | Bumba
    • Bumba en zijn vrienden gaan een dagje naar het pretpark. Ben jij ook zo benieuwd naar wat er daar allemaal te beleven valt? Kijk maar in dit interacti... Lees meer
    € 15,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
    € 15,99
    Pre-order nu, verschijnt op 01/03/2024
  • Ochtendgloren

    Corina Bomann

    • Paperback | Nederlands | Waldfriede | nr. 4
    • Het meeslepende slotdeel van de geliefde Waldfriede -serie Vol toewijding zorgt ze voor haar patiënten, vol hoop kijkt ze naar de toekomst: het ontroe... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
  • Kinderen van Oekraïne

    Erin Litteken

    • Paperback | Nederlands
    • Kinderen van Oekraïne is de nieuwe, hartverscheurende roman van bestsellerauteur Erin Litteken. Een aanrader voor de lezers van Heather Morris en Meg ... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/03/2024
  • Leeuw

    Deon Meyer

    • Paperback | Nederlands | Bennie Griessel | nr. 8
    • De zinderende nieuwe Bennie Griessel-thriller van de Zuid-Afrikaanse meesterschrijver Deon Meyer. Lees meer
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/03/2024
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/03/2024
    • Wedstrijd

    Het verhaal van Flandria

    Filip Osselaer

    • Paperback | Nederlands
    • Flandria - in de iconische rode koerstruitjes - was tussen 1959 en 1979 een begrip in de internationale wielerwereld. In de absolute hoogdagen won het... Lees meer
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/03/2024
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/03/2024
  • Love, Theoretically

    Ali Hazelwood

    • Paperback | Nederlands
    • Liefde is als fysica: hoe geweldig de theorie ook is, je hebt ook praktijk nodig. Lees meer
    € 19,99
    Pre-order nu, verschijnt op 21/03/2024
    € 19,99
    Pre-order nu, verschijnt op 21/03/2024
24 van 12.852 resultaten getoond