• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Fictie
  3. Kinderboeken & Jeugdboeken

Onze boeken & e-books: Kind & Jeugd

Van Tiny tot TikTok… met deze kinder- en jeugdboeken krijg jij je kinderen zeker aan het lezen. Voorlezen mag natuurlijk ook, da’s dubbel genieten!

Elk van onze kinder- en jeugdboeken kan je thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel bij jou in de buurt. Toch liever een e-book? Klik hier om naar alle e-books in deze categorie te gaan.

Kinder- & Jeugdboeken
Standaard Boekhandel

Bestsellers in Kinderboeken & Jeugdboeken

Standaard Boekhandel

Populaire keuzes

Boeken per leeftijdsgroep

Alleen bij Standaard Boekhandel

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
CADEAU

Alleen in onze winkels: gratis washandje

bij een Anna-product uit onze selectie
CADEAU
Gratis washandje bij een Anna-product
CADEAU

Alleen in onze winkels: gratis sleutelhanger

bij 2 Tiny-boeken uit onze selectie
CADEAU
Gratis sleutelhanger bij 2 Tiny-boeken
Standaard Boekhandel

Nieuw

Standaard Boekhandel

Pre-order nu

Kinderboeken & Jeugdboeken

14.321 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Powerful

    Lauren Roberts

    • Paperback | Engels
    • From the international bestselling author of Powerless, comes a sizzling and heart-racing new story set in the Kingdom of Ilya. Perfect for fans of Th... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het dak eraf

    Jeff Kinney

    • Hardcover | Nederlands | Het leven van een Loser | nr. 17
    • Bram sluit zich aan bij Ricks band Folle Luyer. Maar gaat het leven van een beroemdheid eigenlijk wel over rozen? En speelt Bram het dak eraf? Lees meer
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Percy Jackson en de Griekse helden

    Rick Riordan

    • Paperback | Nederlands
    • Maak kennis met de Griekse helden van Percy Jackson Reis samen met Percy vierduizend jaar terug naar de tijd van goden, mythische wezens en... helden!... Lees meer
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De bibliothecaresse van Auschwitz

    Salva Rubio, Antonio G. Iturbe

    • Hardcover | Nederlands
    • Indrukwekkende graphic novel, gebaseerd op het waargebeurde verhaal van Dita Kraus, die concentratiekamp Auschwitz en de Holocaust overleefde. Voor jo... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De Kriegels are back!

    Marc de Bel

    • Paperback | Nederlands | De zusjes Kriegel
    • De zusjes Kriegel zijn terug, en hoe! Oude én nieuwe fans smullen van het avontuur in de Spookmolen, dat hen 30 jaar geleden berucht maakte en een glo... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Toxic

    Mel Wallis De Vries

    • Hardcover | Nederlands
    • Een lijst met namen. Alle meisjes die erop staan zijn vermist. En de laatste naam is van jou... Een dag voor haar zeventiende verjaardag verdwijnt Cha... Lees meer
    € 16,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 16,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • (S)Toverij met frieten - 1

    Marc de Bel

    • Hardcover | Nederlands | (S)Toverij met frieten | nr. 1
    • Papa en mama gaan een weekendje naar Rome. Mona vindt dat helemaal niet erg, want zij mag gaan logeren bij oma en opa. Die wonen met hun honden Frikan... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Mystery guest

    Maren Stoffels

    • Paperback | Nederlands
    • Pip: ‘Wat heb ik gedaan?’ Cody: ‘Ík heb haar vermoord.’ Norah: ‘Ze moest dood.’ Drie tieners bekennen de moord op Mirza. Alle drie hebben ze een motie... Lees meer
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Lily

    Tom De Cock

    • Paperback | Nederlands | Lily | nr. 1
    • WINNAAR BESTE BOEK VOOR JONGEREN 2022 Buiten is het vijftig graden. De zeespiegel stijgt elke dag en er is om de haverklap een lockdown door een of an... Lees meer
    € 17,00
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,00
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Neem nooit een beste vriend

    Erna Sassen

    • Paperback | Nederlands
    • Prachtige eigentijdse jeugdroman over vriendschap, verliefd worden en seks. Lees meer
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Where Sleeping Girls Lie

    Faridah Àbíké-Íyímídé

    • Paperback | Engels
    • This was a mistake, the voice in her head whispered. You should never have come... Sade Hussein is the new girl at the prestigious Alfred Nobel Academ... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Vlucht 703

    Chinouk Thijssen

    • Hardcover | Nederlands
    • Iris en Timon gaan met de klas naar een escape room in een vliegtuig: een Escape Flight. Doel van het spel: vind de bom en ontmantel hem binnen twee u... Lees meer
    € 10,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 10,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Motvluchts visioen

    Erin Hunter

    • Hardcover | Nederlands | Warrior Cats | nr. 8
    • Als dochter van WindClanleider Windrenner groeit Motvlucht op in een onzekere tijd. De jonge kat is een dromer en ze kan niet aan de verwachtingen van... Lees meer
    € 24,50
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,50
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De bokaal van de goden

    Rick Riordan

    • Paperback | Nederlands | Percy Jackson en de Olympiërs | nr. 6
    • Het langverwachte zesde deel van Percy Jackson en de Olympiërs is hier! Nadat hij de wereld een paar keer heeft gered, hoopt Percy Jackson eindelijk e... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • No escape

    Cis Meijer

    • Hardcover | Nederlands | Politie niet betreden
    • SPOORLOOS VERDWENEN… WAT ZOU JIJ DOEN? Ik hoopte dat het zou wennen om met een geheim te leven. Maar dat doet het niet. Wanneer de lievelingsdocent va... Lees meer
    € 16,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 16,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 14.321 resultaten getoond