• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Onze thrillers & detective: Thrillers

Een klassieke whodunnit, een spannende detective, een huiveringwekkende plot of zelfs onversneden horror. Spanning komt in vele vormen en kan zeer verslavend werken. Neem je zaklamp en daal af in ons donkerste aanbod. Als je durft!

Elk van onze spannende boeken kan je thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel bij jou in de buurt. Toch liever een e-book? Klik hier om naar alle e-books in deze categorie te gaan.

Standaard Boekhandel: Thrillers & Detective
Standaard Boekhandel

Bestsellers in Thrillers

Standaard Boekhandel

Populaire keuzes

Trending

Alleen bij Standaard Boekhandel

CADEAU

2+1 GRATIS

op een gruwelijk goede selectie spannende boeken
CADEAU
2+1 GRATIS op spannende boeken
CADEAU

2+1 GRATIS

op een gruwelijk goede selectie spannende e-books
CADEAU
2+1 GRATIS op spannende e-books
AANGERADEN

Exclusief bij ons:

'Wat jij niet ziet' van thrillerauteur M.J. Arlidge
AANGERADEN
M.J. Arlidge - Wat jij niet ziet
Standaard Boekhandel

Nieuw

Standaard Boekhandel

Pre-order nu

Thrillers

153.433 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Wat jij niet ziet

    M.J. Arlidge

    • Paperback
    • In Vlaanderen exclusief te koop bij Standaard Boekhandel. Emma Forbes is verliefd. Sinds ze ex-soldaat Mark ontmoette, kan ze aan niets anders denken.... Lees meer
    € 8,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 8,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De Camino

    Anya Niewierra

    • Paperback | Nederlands
    • Bestverkochte thriller van 2023 en winnaar van de NS Publieksprijs. De absolute bestseller van het moment: al meer dan 250.000 keer verkocht. Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het jaar van de sprinkhaan

    Terry Hayes

    • Paperback | Nederlands
    • Wanneer je, net als Kane, werkzaam bent als spion voor de CIA in Verboden Gebieden, dan hebben grenzen geen betekenis. Jouw taak is om je toegang te v... Lees meer
    € 29,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 29,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Belofte

    J.D. Robb

    • Paperback | Nederlands | Eve Dallas | nr. 28
    • Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Als Amaryllis Coltraine, een collega van Eve Dallas, voor haar deur wordt vermo... Lees meer
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Reünie

    Jonas Boets, Pieter Aspe

    • Paperback | Nederlands | Van In & Versavel
    • Maak kennis met de jonge Pieter Van In.   Tijdens een reünie in het Brugse Sint-Lodewijkscollege wordt een priester-leraar dood aangetroffen in zijn k... Lees meer
    € 22,50
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,50
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Kom je spelen?

    M.J. Arlidge

    • Paperback | Nederlands
    • Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace -serie. ’De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos eerst ve... Lees meer
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Holly

    Stephen King

    • Paperback | Nederlands | Holly Gibney | nr. 3
    • ‘King is een angstvirtuoos, hij kan je werkelijk bang maken. Lees en kijk over je schouder.’ NRC Holly Gibner, één van Stephen Kings meest meeslepende... Lees meer
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Hoe vermoord ik mijn familie?

    Bella Mackie

    • Paperback | Nederlands
    • Wanneer Grace Bernard ontdekt dat haar afwezige miljonairsvader de smeekbeden van haar stervende moeder heeft afgewezen, zweert ze wraak door elk lid ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Wraak

    Charlotte Link

    • Paperback | Nederlands
    • In de thriller Wraak van bestsellerauteur Charlotte Link gaat politieagente Valerie Almond na een aantal opvolgende moorden op zoek naar een meedogenl... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De match

    Harlan Coben

    • Paperback | Nederlands | Wilde | nr. 2
    • In deze nieuwe nagelbijter zet de meester van het hedendaagse thrillergenre zijn traditie van ongekende spanning en adembenemende wendingen voort Wann... Lees meer
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Stromend graf

    Robert Galbraith

    • Paperback | Nederlands | Cormoran Strike | nr. 7
    • Het zevende deel van de meeslepende, veelgeprezen en internationale bestsellerserie. Ook hierin krijgt het geliefde detectiveduo Cormoran Strike en Ro... Lees meer
    € 29,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 29,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Anna O.

    Matthew Blake

    • Paperback | Nederlands
    • Anna O. van Matthew Blake is dé thriller waar je slapeloze nachten van krijgt. Een aanrader voor de lezers van Gillian Flynn en A.J. Finn. Anna Ogilvy... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De beller op lijn vier

    J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands
    • ‘In De beller op lijn vier ontpopt Barker zich als een ware grootmeester van het genre.’ ***** shortlist VN-thriller van het jaar 2022 Jordan Briggs i... Lees meer
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Later

    Stephen King

    • Paperback | Nederlands
    • VN Thriller van het jaar 2021! Normaal ziet hij de doden maar voor een paar dagen. Maar wat als ze ervoor kiezen om langer te blijven? Jamie Conklin i... Lees meer
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Na die nacht

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Will Trent | nr. 11
    • Na die nacht is de nummer 1-bestseller van bestsellerauteur Karin Slaughter, met Will Trent in de hoofdrol. Vijftien jaar geleden werd Sara Lintons le... Lees meer
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zonder gezicht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 1
    • Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veel... Lees meer
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Stille angst

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands
    • Een onmisbare standalone, voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter Drie mensen kunnen best een geheim bewaren. Zolang twee van hen dood zijn. ... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De geheimen van de kostschool

    Lucinda Riley

    • Paperback | Nederlands
    • In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En d... Lees meer
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Mooie meisjes

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Spannend en vol gruwelijke details. Wees gewaarschuwd!’ De Telegraaf **** Wanneer op het nieuws melding wordt gemaakt van een vermist tienermeisje, m... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Wrede leugens

    Karen Rose

    • Paperback | Nederlands
    • Rechercheur Kit McKittrick en psycholoog Sam Reeves moeten samenwerken om een van de dodelijkste seriemoordenaars te vinden waarmee San Diego ooit te ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Heeft iemand Charlotte Salter gezien?

    Nicci French

    • Paperback | Nederlands
    • Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is de nieuwe van het bestseller schrijverspaar Nicci French. Een intelligent psychologische thriller waarin oude... Lees meer
    € 23,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De zomer van de doden

    Toni Coppers

    • Paperback | Nederlands | Meesters in misdaad
    • In de catacomben onder de kerk van Bolsena, een stadje in Midden-Italië, wordt het lichaam gevonden van een Antwerpse man. Hij ligt in een van de niss... Lees meer
    € 15,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De laatste die sterft

    Helen Fields

    • Paperback | Nederlands
    • De nieuwe stand-alone van bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de DI Callanach serie. Privédetective Sadie moet de moord op Adriana oplossen. Maa... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 153.433 resultaten getoond

*Voorwaarden actie 2+1 GRATIS (boeken) Actie geldig van 03/01/2024 t.e.m. 28/02/2024 of zolang de voorraad strekt, alleen op deelnemende spannende boeken. De korting geldt op het goedkoopste boek uit je bestelling. Kies je voor afhaling in een van onze winkels? Haal je bestelling dan ten laatste 14 dagen na afloop van de actie af om te vermijden dat je aankoopvoorwaarden wijzigen of vervallen. Niet cumuleerbaar met andere voordelen of promoties.

*Voorwaarden actie 2+1 GRATIS (e-books) Actie geldig van 03/01/2024 t.e.m. 28/02/2024, alleen op deelnemende spannende e-books. De korting geldt op het goedkoopste e-book uit je bestelling. Niet cumuleerbaar met andere voordelen of promoties.