• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Erika Foster

Resultaten voor "Erika Foster"

24 resultaten

Filteren
  • Het meisje in het ijs

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 1
    • Deel 1 in de Erika Foster -serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J.... Lees meer
    € 11,00
    of
    of
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 3
    • ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping.... Lees meer
    € 11,00
    of
    of
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 6
    • ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschr... Lees meer
    € 11,00
    of
    of
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 6
    • ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschr... Lees meer
    € 11,00
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 5
    • Deel 5 in de Erika Foster -serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs Voor de f... Lees meer
    € 11,00
    of
    of
  • Cold Blood

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 5
    • The suitcase was badly rusted, and took Erika several attempts, but it yielded and sagged open as she unzipped it. Nothing could prepare her for what ... Lees meer
    € 32,45
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 3
    • Deel 3 in de Erika Foster -serie Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Ar... Lees meer
    € 15,99
  • Last Breath

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 4
    • He's your perfect date. You're his next victim. When the tortured body of a young woman is found in a dumpster, her eyes swollen shut and her clothes ... Lees meer
    € 32,45
  • Dark Water

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 3
    • Beneath the water the body sank rapidly. She would lie still and undisturbed for many years but above her on dry land, the nightmare was just beginnin... Lees meer
    € 32,45
  • De stalker in de nacht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 2
    • ‘ Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alle... Lees meer
    € 15,99
24 van 24 resultaten getoond