• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Erika Foster

Reeksen: boeken uit de reeks Erika Foster

Reeksen: boeken uit de reeks Erika Foster

‘Erika Foster’ is een boekenserie van de Britse misdaadauteur Robert Bryndza. In de reeks verschenen reeds de populaire boeken ‘Fatale waarheid’, ‘Het meisje in het ijs’, ‘Doodsgeheim’, ‘Donker water’, ‘Laatste adem’, ‘Koud bloed’ en ‘De stalker in de nacht'.

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken uit de reeks Erika Foster

Aangeraden

Fatale waarheid

Robert Bryndza

  • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 7
  • Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster -serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Erika Foster komt tijdens een avondwandeling in de buurt v... Lees meer
of
of

Laatste adem

Robert Bryndza

  • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 4
  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… Als het stoffelijk overschot van een jonge vrouw wordt gevonden in een afvalcontainer, is... Lees meer

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

SOLDEN

Tot 50% korting

op boeken, muziek en series
SOLDEN
Solden: tot 50% korting
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Erika Foster

32 resultaten

Filteren
    • Aangeraden

    Fatale waarheid

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 7
    • Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster -serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Erika Foster komt tijdens een avondwandeling in de buurt v... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • Fatale waarheid

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster -serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Erika Foster hoort tijdens een avondwandeling in de buurt ... Lees meer
    € 6,49 € 12,99
    € 6,49 € 12,99
  • Het meisje in het ijs

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 1
    • Deel 1 in de Erika Foster -serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J.... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Laatste adem

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 4
    • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… Als het stoffelijk overschot van een jonge vrouw wordt gevonden in een afvalcontainer, is... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 6
    • ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschr... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • De stalker in de nacht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 2
    • ‘ Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleen... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Het meisje in het ijs

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 1
    • Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 5
    • Als een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan de oever van de Theems aanspoelt, is zelfs rechercheur Erika Foster geschokt.... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 3
    • Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zin... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 3
    • ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping.... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 6
    • ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschr... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping.E... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt e... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Laatste adem

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Deel 4 in de Erika Foster -serie Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat. Thrillzone.com Voor de fans va... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Deel 5 in de Erika Foster -serie Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen. Trouw over Het meisje in het ijs Voor de fan... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • The Girl in the Ice

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 1
    • A young London socialite is brutally murdered by a notorious serial killer in this "compelling" page-turner of dark secrets and deadly investigations ... Lees meer
    € 11,45
    € 11,45
  • The Night Stalker

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 2
    • The #1 Wall Street Journal bestselling breakout detective Erika Foster series--with over two million copies sold--is back again to find a serial kille... Lees meer
    € 10,95
    € 10,95
  • The Night Stalker

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 2
    • The #1 Wall Street Journal bestselling breakout detective Erika Foster series--with over two million copies sold--is back again to find a serial kille... Lees meer
    € 32,45
    € 32,45
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 5
    • Deel 5 in de Erika Foster -serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs Voor de f... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Deadly Secrets

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 6
    • To commit the perfect murder, you need the perfect cover. On an icy morning, a mother wakes to find her daughter's blood-soaked body frozen to the roa... Lees meer
    € 26,45
    € 26,45
  • Cold Blood

    Robert Bryndza

    • Paperback | Engels | Erika Foster | nr. 5
    • The suitcase was badly rusted, and took Erika several attempts, but it yielded and sagged open as she unzipped it. Nothing could prepare her for what ... Lees meer
    € 32,45
    € 32,45
24 van 32 resultaten getoond