• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "HarperCollins"

16.960 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Omringd door idioten

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands | Omringd door…
    • De wereldwijde bestseller van Thomas Erikson op basis van vier persoonlijkheidstypes: hoe hen te begrijpen die niet begrepen willen worden? Welke gedr... Lees meer
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het meisje van de kommandant

    Pam Jenoff

    • Paperback | Nederlands
    • Het meisje van de Kommandant is een prachtig Tweede Wereldoorlog-verhaal van Pam Jenoff. Pam Jenoff schreef eerder de goed ontvangen roman Het weeskin... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De laatste trein naar vrijheid

    Meg Waite Clayton

    • Paperback | Nederlands
    • De laatste trein naar vrijheid is een adembenemende oorlogsroman van Meg Waite Clayton, over een oorlogsheldin die duizenden Joodse kinderen redde.   ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De postbezorgster van Parijs

    Meg Waite Clayton

    • Paperback | Nederlands
    • De postbezorgster van Parijs van bestsellerauteur Meg Waite Clayton is een meeslepende en op waarheid gebaseerde oorlogsroman. Een aanrader voor lezer... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De vrouw van de diplomaat

    Pam Jenoff

    • Paperback | Nederlands
    • Een prachtige naoorlogse roman van Pam Jenoff . Pam Jenoff schreef eerder de goed ontvangen roman Het weeskind . Liefde, warmte, veiligheid... Marta N... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De vrouwen van het kamp

    Heather Morris

    • Paperback | Nederlands
    • De vrouwen van het kamp is een prachtige, ontroerende roman van bestsellerauteur Heather Morris. Een aanrader voor de lezers van De tatoeëerder van Au... Lees meer
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De Siciliaanse erfenis

    Jo Piazza

    • Paperback | Nederlands
    • De Siciliaanse erfenis is het perfecte boekenclubboek van Jo Piazza, waarin je in een duale tijdlijn wordt meegenomen naar het Italië van de vroege tw... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Omringd door energievreters

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands
    • Na Omringd door idioten de nieuwe bestseller van het Zweedse fenomeen Thomas Erikson. Iedereen kent ze wel: energievreters. Twintig minuten in dezelfd... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Na die nacht

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Will Trent | nr. 11
    • Na die nacht is de nummer 1-bestseller van bestsellerauteur Karin Slaughter, met Will Trent in de hoofdrol. Vijftien jaar geleden werd Sara Lintons le... Lees meer
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Anna O.

    Matthew Blake

    • Paperback | Nederlands
    • Anna O. van Matthew Blake is dé thriller waar je slapeloze nachten van krijgt. Een aanrader voor de lezers van Gillian Flynn en A.J. Finn. Anna Ogilvy... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Sullivan's Crossing-pakket

    Robyn Carr

    • Paperback | Nederlands
    • Geniet van Het familiefeest , Een gedurfde sprong en Adembenemend uitzicht in de succesvolle serie Sullivan’s Crossing van Robyn Carr. Een aanrader vo... Lees meer
    € 30,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 30,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Omringd door narcisten

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands | Omringd door…
    • Het nieuwe boek van de bestsellerauteur van Omringd door idioten : herken, vermijd en bescherm jezelf tegen narcistische personen. We kennen allemaal ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Mooie meisjes

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Spannend en vol gruwelijke details. Wees gewaarschuwd!’ De Telegraaf **** Wanneer op het nieuws melding wordt gemaakt van een vermist tienermeisje, m... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het nieuwe ademen

    James Nestor

    • Paperback | Nederlands
    • De wereldwijde bestseller over wat je ademhaling kan doen voor je gezondheid en welzijn. Adem in. Adem uit. Herhaal 25.000 keer Wat je eet, hoeveel je... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Een voor een

    Chris Carter

    • Paperback | Nederlands | Robert Hunter | nr. 5
    • De nieuwe bloedstollende thriller van het fenomeen Chris Carter, voor lezers van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en J.D. Barker. Rechercheur Robert Hunte... Lees meer
    € 23,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The diary of a CEO

    Steven Bartlett

    • Paperback | Nederlands
    • The Diary of a CEO is de bestseller van podcaster en Dragon’s Den-jurylid Steven Bartlett waarin hij zijn principes van succes deelt, zowel zakelijk a... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Veroordeeld

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Slaughter bouwt de spanning zeer zorgvuldig op. Vakwerk.’ Elsevier  Op haar eerste dag bij de politie wordt Kate Murphy geconfronteerd met de pesteri... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Omringd door tegenslag

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands | Omringd door…
    • Van de bestsellerauteur van Omringd door idioten : Overwin tegenslagen en word een winnaar in plaats van verliezer. Ken je dit gevoel? Dat je iets héé... Lees meer
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De miljardair

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands | Joe Carling | nr. 1
    • De miljardair is het eerste deel in de Joe Carling -serie van Thomas Erikson: nieuwe Scandi-crime uit Zweden. Thomas Erikson is vooral bekend door de ... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De zus

    Sung-Yoon Lee

    • Paperback | Nederlands
    • In De zus brengt Sung-Yoon Lee, docent Koreaanse geschiedenis, een huiveringwekkend verslag over de gevaarlijkste vrouw ter wereld: de zus van Kim Jon... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 16.960 resultaten getoond