• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Acties
  2. E-books met korting

E-books met kortingen tot meer dan 50%

Voordelig digitaal lezen doe je met Standaard Boekhandel. Elke maand vind je hier heel wat e-books voor een extra scherpe prijs*. Kies je favorieten, bestel met korting, download en begin onmiddellijk te lezen.

Standaard Boekhandel

Deelnemende e-books februari

363 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • De Expat

    Patricia Snel

    • E-book | Nederlands
    • De expat betekende de doorbraak van Patricia Snel als thrillerschrijfster. Het boek stond wekenlang in de Bestseller 60, werd een van de bestverkochte... Lees meer
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Voorspel

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn vrouw
    • Voorspel van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare zakenman Jesse Ward, die geobsedeerd raakt doo... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De Schotse ontdekking

    Karen Swan

    • E-book | Nederlands
    • In De Schotse ontdekking van Karen Swan wordt businesscoach Alex naar Schotland gestuurd om de ruige en sexy CEO van een whiskystokerij in het gareel ... Lees meer
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hoogtepunt

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn vrouw
    • Hoogtepunt van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare zakenman Jesse Ward, die geobsedeerd raakt d... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Nacht in Parijs

    Michael Berg

    • E-book | Nederlands | Chantal Zwart | nr. 4
    • Chantal Zwart geniet in Parijs van de vrijheid die het leven als freelance journaliste haar biedt. Op een nacht krijgt ze een telefoontje van Naomi. Z... Lees meer
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De Ierse erfenis

    Karen Swan

    • E-book | Nederlands
    • In De Ierse erfenis zorgen liefde, familie en diep weggestopte geheimen voor opschudding wanneer de drie zussen Ottie, Pip en Willow te horen krijgen ... Lees meer
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De kus

    Santa Montefiore

    • E-book | Nederlands
    • Een korte roman over familiebanden, ouderlijke liefde en die ene ware, eeuwigdurende connectie Madison heeft altijd geweten dat ze niet dezelfde vader... Lees meer
    € 2,99 € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99 € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De violiste van Auschwitz

    Ellie Midwood

    • E-book | Nederlands
    • Perfect voor lezers van Meg Waite Clayton, Kristin Harmel en Heather Morris Ooit was Alma Rosé een van de meest gerespecteerde violistes van Europa. H... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Een Noorse winternacht

    Karen Swan

    • E-book | Nederlands
    • De roman Een Noorse winternacht van Karen Swan is een verhaal vol mysterie, hoop en drama onder het adembenemende Noorderlicht. Van de auteur van o.a.... Lees meer
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Spelen met vuur

    Lina Bengtsdotter

    • E-book | Nederlands
    • ‘Crème de la crime’ qua Scandinavische spanning, voor lezers van Camilla Läckberg en Bo Svernström. Na een wanhopig telefoontje van haar jeugdvriendin... Lees meer
    € 7,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Achthonderd druiven

    Laura Dave

    • E-book | Nederlands
    • Georgia staat op het punt te trouwen met de man van haar dromen als haar wereld plotseling ontploft. Uitgerekend op het moment dat ze haar jurk past, ... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De jacht

    Patricia Snel

    • E-book | Nederlands
    • Journaliste Eva gaat voor een reportage voor Global Travel Magazine naar Congo. Ze logeert nabij Kinshasa, op het landgoed van de rijke familie Du Bon... Lees meer
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De glimlach van Aurélie

    Nicolas Barreau

    • E-book | Nederlands
    • Aurélie heeft een restaurantje in Parijs en is in de steek gelaten door haar amour . Ongelukkig dwaalt ze door de stad en stuit in een boekwinkel op e... Lees meer
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De stalker in de nacht

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • ‘ Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleen... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De vrouw die uit Auschwitz ontsnapte

    Ellie Midwood

    • E-book | Nederlands
    • Een hartverscheurende roman voor de lezers van De jongen in de gestreepte pyjama en De tatoeëerder van Auschwitz Gebaseerd op een waargebeurd verhaal ... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het winterse avontuur

    Karen Swan

    • E-book | Nederlands
    • In de roman Het winterse avontuur van Karen Swan komt het leven van de in Amsterdam wonende fotograaf Lee op zijn kop te staan als ze een boek in haar... Lees meer
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zoek de moordenaar

    Agatha Christie

    • E-book | Nederlands | Poirot
    • Detectiveschrijfster Ariadne Oliver moet voor een feest op een Engels landhuis een 'Jacht op de moordenaar' organiseren. Ze vraagt Hercule Poirot of h... Lees meer
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Een fonkelend spoor

    Nora Roberts

    • E-book | Nederlands
    • De mooie, jonge prinses Adrianne leidt een leven dat velen jaloers zou maken: ze brengt haar dagen door met liefdadigheid en haar avonden met grandioz... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Ochtendkoorts

    Péter Gárdos

    • E-book | Nederlands
    • De roman ‘Ochtendkoorts’ van Péter Gárdos speelt zich net na de Tweede Wereldoorlog af en is een tijdloos liefdesverhaal. In ‘Ochtendkoorts’ wordt Mik... Lees meer
    € 4,49 € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49 € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De logé

    Heather Gudenkauf

    • E-book | Nederlands
    • Bloedstollende locked room -thriller, voor lezers van Ruth Ware en Lucy Foley. Wylie Lark vindt het in eerste instantie helemaal niet erg dat ze inges... Lees meer
    € 5,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De stille vogel

    Peter Mohlin, Peter Nyström

    • E-book | Nederlands | John Adderley
    • Bejubeld Zweeds vakmanschap met een internationale twist. In een vogelnest wordt een menselijk bot gevonden. De gebeurtenis veroorzaakt grote opschudd... Lees meer
    € 7,99 € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99 € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zelfzorg is het begin van alles

    Nina Mouton

    • E-book | Nederlands
    • Zelfzorg is het begin van alles. Van beter luisteren naar de signalen van je lijf. Van stilstaan bij wat je voelt en wat je nodig hebt. Van meer veerk... Lees meer
    € 8,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 363 resultaten getoond

*Voorwaarden Actie geldig van 01/02/2024 t.e.m. 29/02/2024, alleen op bovenstaande e-books. De korting wordt automatisch verrekend. Niet cumuleerbaar met andere voordelen of promoties.