• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Tahereh Mafi

Boeken geschreven door Tahereh Mafi

Boeken geschreven door Tahereh Mafi

Tahereh Mafi is een Iraans-Amerikaans schrijfster van fantasyboeken. Ze is vooral gekend om haar ‘Touching Juliette’ reeks met boeken als ‘Vrees Me’, ‘Verbeeld me’, ‘Heel Me’, ‘Verwoest me’, ‘Breek Me’, ‘Schaduw me’, ‘Vertrouw Me’ en ‘Versplinter me’.

Genres

Prijzen

  • Goodreads Choice Award 2023
    Genomineerd
  • Goodreads Choice Award 2022
    Genomineerd
  • Goodreads Choice Award 2013
    Genomineerd

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Tahereh Mafi

Het spel van de duivel

Tahereh Mafi

  • Paperback | Nederlands | Alizeh | nr. 3
  • Het derde deel van de Alizeh-serie van de auteur van Touching Juliette! Alizeh is eindelijk uit de schaduwen gestapt als de verloren gewaande koningin... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Tahereh Mafi

150 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Unravel Me (Collector's Edition)

    Tahereh Mafi

    • Hardcover | Engels | Shatter Me
    • Discover the romantic, addictive and thrilling world of Tahereh Mafi’s fantasy Shatter Me with this second book in the series. This stunning hardback ... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Shatter Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 1
    • Stranger Things meets Shadow and Bone in this first instalment of an epic and romantic YA fantasy series – perfect for fans of Leigh Bardugo, Sarah J.... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Unravel me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 2
    • X-Men meets The Handmaid's Tale in the second instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyar... Lees meer
    € 12,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het spel van de duivel

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Nederlands | Alizeh | nr. 3
    • Het derde deel van de Alizeh-serie van de auteur van Touching Juliette! Alizeh is eindelijk uit de schaduwen gestapt als de verloren gewaande koningin... Lees meer
    € 15,98
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,98
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Ignite me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter me | nr. 6
    • X-Men meets The Handmaid's Tale in the third instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of Netflix's Stranger Things, Sara... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Restore Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 4
    • Juliette Ferrars thought she'd won. She took over Sector 45, was named Supreme Commander, and now has Warner by her side. But when tragedy strikes, sh... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Shatter Me

    Tahereh Mafi

    • Hardcover | Engels | Shatter Me | nr. 1
    • EXCLUSIVE HARDBACK EDITION Stranger Things meets Shadow and Bone in this first instalment of an epic and romantic YA fantasy series - perfect for fans... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Imagine Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 6
    • The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The finale of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series per... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Defy Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 5
    • The breath-taking and heart-pounding fifth instalment in the incredible New York Times and UK kindle bestselling SHATTER ME series. Perfect for fans o... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Believe Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me
    • The bestselling fantasy series Shatter Me reaches its epic conclusion in this intense, evocative final instalment that sees Juliette and Warner, engag... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • All This Twisted Glory

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | This woven kingdom | nr. 3
    • Enemies to lovers, found family and heart-breaking romance comes All This Twisted Glory, the highly anticipated third novel in the Persian inspired my... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Unite Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me
    • Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects the first two companion novellas, Fracture Me and... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Find Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me
    • Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects the final two companion novellas, Shadow Me and R... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het spel van de duivel

    Tahereh Mafi

    • E-book | Nederlands | Alizeh
    • Het derde deel van de Alizeh-serie van de auteur van Touching Juliette! Alizeh is eindelijk uit de schaduwen gestapt als de verloren gewaande koningin... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vrees me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Nederlands | Touching Juliette | nr. 1
    • 'Je kunt me niet aanraken,' fluister ik. Ik lieg, maar dat zeg ik niet. Hij kan me aanraken, maar dat zal ik nooit vertellen. Raak me alsjeblieft aan,... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Breek me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Nederlands | Touching Juliette | nr. 2
    • Breek me is het vervolg op Vrees me en het tweede deel in de Touching Juliette-trilogie. Hij zal mij vinden. Ik vind hem eerst. Hoop, denk ik steeds v... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • These infinite threads

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | This woven kingdom | nr. 2
    • Full of explosive magic, searing romance, and heartbreaking betrayal, These Infinite Threads is the breathtaking sequel to the instant New York Times ... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Crois en moi

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Frans | Insaisissable | nr. 4
    • Insaisissable Je suis à toi Je suis insaisissable Je meurs sans toi J'ai le pouvoir suprême Ils m'ont trahie Je prendrai ma revanche Le passé me consu... Lees meer
    € 7,60
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 7,60
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Shatter Me Series 6-Book Box Set

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me
    • Juliette can kill with a touch--will she wield her power for good, or will it turn her into the monster she's always feared she truly is? Find out in ... Lees meer
    € 142,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 142,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Shatter Me

    Tahereh Mafi

    • E-book | Engels | Shatter Me
    • Stranger Things meets Shadow and Bone in this first instalment of an epic and romantic YA fantasy series – perfect for fans of Leigh Bardugo, Sarah J.... Lees meer
    € 5,59
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,59
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Ces fils infinis

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Frans | Ce royaume tissé | nr. 2
    • Ce royaume tissé - Livre 2 Un pacte à respecter Une destinée à accomplir Un royaume à libérer D'un unique baiser, l'existence d'Alizeh, reine perdue d... Lees meer
    € 19,90
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,90
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Liberame

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Spaans
    • tictactictacticáYa casiha llegado la hora de la guerra.Juliette ha escapado hasta el Punto Omega.Es un lugar para gente como ella -para personas que t... Lees meer
    € 20,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 20,45
    Levering 1 à 4 weken
24 van 150 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Tahereh Mafi