• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Thomas Olde Heuvelt

Boeken geschreven door Thomas Olde Heuvelt

Boeken geschreven door Thomas Olde Heuvelt

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Thomas Olde Heuvelt

Grimwoud

Jennifer Killick

  • Hardcover | Nederlands | Grimwoud | nr. 1
  • Nablijven is normaal gesproken niet zo spannend, maar op deze verdoemde dag is het angstaanjagend! Alles lijkt doodnormaal als Angelo, Hayley, Gus en ... Lees meer
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Thomas Olde Heuvelt

41 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Orakel

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Briljant en volstrekt origineel.’ Stephen King Op een mistige winterochtend zien Luca Wolf en Emma Reich een achttiende-eeuws zeilschip in een bollen... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Grimwoud

    Jennifer Killick

    • Hardcover | Nederlands | Grimwoud | nr. 1
    • Nablijven is normaal gesproken niet zo spannend, maar op deze verdoemde dag is het angstaanjagend! Alles lijkt doodnormaal als Angelo, Hayley, Gus en ... Lees meer
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Om nooit te vergeten

    Thomas Olde Heuvelt

    • E-book | Nederlands
    • Om nooit te vergeten is een bundel korte verhalen van Nederlands talent Thomas Olde Heuvelt, die eerder internationaal doorbrak met HEX . Stephen King... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Orakel

    Thomas Olde Heuvelt

    • E-book | Nederlands
    • ‘De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De Telegraaf Het nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen. IJzingwekkende spanning en fol... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Frans
    • Hex Le diable ne dort pas. Il attend. Bienvenue à Black Spring, charmante petite ville américaine. Mais ce ne sont que les apparences : Black Spring e... Lees meer
    € 10,75
    Levering 1 à 2 weken
    € 10,75
    Levering 1 à 2 weken
  • Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Spaans
    • «HEX pone los pelos de punta y es fascinante».George R.R. Martin«Espléndidamente original».Stephen King«Se parece al Stephen King clásico».John Connol... Lees meer
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • November

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Olde Heuvelt overtreft zichzelf met November .’ Vrij Nederland Welkom in Bird Street, de gelukkigste straat van de Verenigde Staten. De bewoners wone... Lees meer
    € 12,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/06/2024
    € 12,99
    Pre-order nu, verschijnt op 05/06/2024
  • Echo

    Thomas Olde Heuvelt

    • E-book | Nederlands
    • Echo van Thomas Olde Heuvelt, auteur van het wereldwijd succesvolle HEX, is een huiveringwekkende thriller over obsessie, bezetenheid en de onverwoest... Lees meer
    € 9,99 € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99 € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • November

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Nederlands
    • Een moderne versie van een faustiaans pact met de duivel zoals alleen Thomas Olde Heuvelt dat kan Welkom in Lock Haven, Washington, thuisplaats van de... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    • E-book | Nederlands
    • De internationale bestseller HEX nu in midprice Lees meer
    € 9,99 € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99 € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Oracle

    Thomas Olde Heuvelt

    • Hardcover | Engels
    • From international bestseller Thomas Olde Heuvelt comes Oracle , a supernatural thriller where an omen from our past threatens the return of ancient f... Lees meer
    € 40,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 40,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Oracle

    Thomas Olde Heuvelt

    • E-book | Engels
    • 'Totally, brilliantly original.' Stephen King on HEX 'Creepy and gripping and original' - George R.R. Martin on HEX The latest spine-chilling horror t... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Echo

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Duits | Bücher | nr. 32098
    • Eigentlich sollte es eine ganz gewöhnliche Bergtour werden, als Nick mit seinem Kumpel Augustin zu einer Kletterpartie in den Schweizer Alpen aufbrich... Lees meer
    € 16,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 16,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Orakel

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Nederlands
    • ‘De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De Telegraaf Het nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen. IJzingwekkende spanning en fol... Lees meer
    € 21,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Eco

    Thomas Olde Heuvelt

    • Boek | Spaans
    • Hay quien dice que no hay nada peor que perder la vida.Cuando el alpinista Nick Grevers sale del coma, descubre que su compañero de escalada está desa... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Nederlands
    • Wie er wordt geboren is gedoemd er tot zijn dood te blijven. Het ogenschijnlijk pittoreske dorpje Beek is in de greep van de Wylerheks, een vrouw uit ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    • E-book | Frans
    • La ville de Black Spring, dans la Hudson Valley, est frappée par une malédiction qui interdit de dévoiler un lourd secret hors de son enceinte. Les an... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Engels
    • "This is totally, brilliantly original." --Stephen King "HEX is creepy and gripping and original, sure to be one of the top horror novels of 2016." --... Lees meer
    € 26,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 26,95
    Levering 2 à 3 weken
  • HEX

    Thomas Olde Heuvelt

    • E-book | Engels
    • 'This is totally, brilliantly original' STEPHEN KING WELCOME TO BLACK SPRING, A PICTURESQUE TOWN WITH AN HORRIFYING SECRET... A 17th century woman wit... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Echo

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Engels
    • It's One Thing to Lose Your Life It's Another to Lose Your Soul When climber Nick Grevers is brought down from the mountains after a terrible accident... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Hex

    Thomas Olde Heuvelt

    • Paperback | Duits | Bücher | nr. 31906
    • Black Spring ist ein beschauliches Städtchen im idyllischen Hudson Valley. Hier gibt es Wälder, hier gibt es Natur - und hier gibt es Katherine, eine ... Lees meer
    € 16,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 16,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Oracle

    Thomas Olde Heuvelt

    • Hardcover
    • The latest spine-chilling horror from the Hugo award-winning author, Thomas Olde Heuvelt. Perfect for fans of Neil Gaiman, Adam Nevill and Stephen Kin... Lees meer
    € 27,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 27,95
    Levering 1 à 2 weken
24 van 41 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Thomas Olde Heuvelt