• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Ian McDonald

Boeken geschreven door Ian McDonald

Boeken geschreven door Ian McDonald

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Ian McDonald

81 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Desolation Road

    Ian McDonald

    • E-book | Engels
    • It all started thirty years ago on Mars. By the time it was finished, the town of Desolation Road had been witness to every abnormality yet seen on th... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • La petite déesse

    Ian McDonald

    • Paperback | Frans
    • La petite déesse En 2004, Ian McDonald publiait en Angleterre un roman d'une ambition peu commune dans le paysage de la science-fiction contemporaine.... Lees meer
    € 22,50
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,50
    Levering 1 à 4 weken
  • Hopeland

    Ian McDonald

    • Paperback | Engels
    • A visionary literary SF novel about a vast family intimately linked - a new way for mankind to live. Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Nouvelle lune

    Ian McDonald

    • Paperback | Frans | Luna | nr. 1
    • 2103. Sur une Lune où tout se vend, où tout s'achète, jusqu'aux sels minéraux contenus dans votre urine, et où la mort peut survenir à peu près à n'im... Lees meer
    € 9,90
    Levering 1 à 4 weken
    € 9,90
    Levering 1 à 4 weken
  • Lune du loup

    Ian McDonald

    • Paperback | Frans | Luna | nr. 2
    • Luna Lune du loup Sur la Lune, deux ans après les événements qui ont précipité la chute de la famille Corta, les Mackenzie se sont approprié les reste... Lees meer
    € 22,50
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,50
    Levering 1 à 4 weken
  • Le fleuve des dieux

    Ian McDonald

    • Paperback | Frans
    • Tous les Hindous vous le diront, pour se débarrasser de ses péchés, il suffit de se laver dans les eaux du Gangâ, dans la cité de Vârânacî. Et, en cet... Lees meer
    € 29,40
    Levering 1 à 4 weken
    € 29,40
    Levering 1 à 4 weken
  • Luna de lobos (Trilogía Luna 2)

    Ian McDonald

    • Paperback | Spaans
    • Un dragón está muerto... Corta Helio, una de las cinco corporaciones familiares que gobiernan la Luna, ha caído. Sus riquezas se dividen entre sus muc... Lees meer
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Luna: New Moon Lib/E

    Ian McDonald

    • CD | Engels | Luna | nr. 1
    • The scions of a falling house must navigate a world of corporate warfare to maintain their family's status in the moon's vicious political atmosphere.... Lees meer
    € 158,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 158,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Clarkesworld: Year Seven

    Aliette de Bodard, James Patrick Kelly, Yoon Ha Lee, Ian McDonald, E. Lily Yu, Helena Bell, Benjanun Sriduangkaew, David Tallerman, E. Catherine Tobler, Elizabeth Bourne, Mark Bourne, Vajra Chandrasekera, Theodora Goss

    • E-book | Engels | Clarkesworld Anthology
    • Since 2006, Clarkesworld Magazine has been entertaining science fiction and fantasy fans with their brand of unique science fiction and fantasy storie... Lees meer
    € 6,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Menace from Farside

    Ian McDonald

    • Paperback | Engels | Luna
    • In The Menace from Farside , Ian McDonald returns to his elegantly wound solar system of the twenty-second century, full of political intrigue and com... Lees meer
    € 25,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 25,45
    Levering 2 à 3 weken
  • The Red Baron of Ibew Local 213

    Ian McDonald

    • Paperback | Engels
    • A ground-breaking study of the firebrand leader of the leftist faction of a construction trade union at a pivotal moment in labor history. The "Red Ba... Lees meer
    € 54,45
    Pre-order nu, verschijnt op 30/06/2024
    € 54,45
    Pre-order nu, verschijnt op 30/06/2024
  • Brasyl

    Ian McDonald

    • E-book | Engels
    • Ian Macdonald's RIVER OF GODS, painted a vivid picture of a near future India, 100 years after independence. It revolutionised British SF for a new ge... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Le temps fut

    Ian McDonald

    • Paperback | Frans
    • Le temps fut Bouquiniste indépendant , Emmett Leigh déniche un jour un petit recueil de poèmes lors de la liquidation de la librairie d'un confrère. U... Lees meer
    € 9,90
    Levering 1 à 4 weken
    € 9,90
    Levering 1 à 4 weken
  • Luna (Tome 2) - Lune du loup

    Ian McDonald

    • E-book | Frans | Luna
    • Depuis la chute des Corta, quatre consortiums se partagent l'exploitation des ressources lunaires. Les Mackenzie se disputent les restes de leur ennem... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • L'Anneau de Verthandi

    Ian McDonald

    • E-book | Frans
    • Découvrez Brage, le label de formats courts des éditions Bragelonne ! Dans la nouvelle magnifique que nous présentons ici, qui contient suffisamment d... Lees meer
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Luna: Wolf Moon

    Ian McDonald

    • E-book | Engels | Luna
    • Corta Helio, one of the five family corporations that rule the Moon, has fallen. Its riches are divided up among its many enemies, its survivors scatt... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • River of Gods

    Ian McDonald

    • E-book | Engels
    • August 15th, 2047. Happy Hundredth Birthday, India ... On the eve of Mother India's hundredth birthday, ten people are doing ten very different things... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Necroville

    Ian McDonald

    • Paperback | Engels
    • In the Los Angeles ghetto of Necroville, the yearly celebration of the Night of the Dead - where the dead are resurrected through the miracle of nanot... Lees meer
    € 44,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 44,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Night, Rain, And Neon

    Ian McDonald, Gary Gibson

    • Paperback | Engels
    • Produced as tribute to Neuromancer , William Gibson's genre defining novel, Night, Rain, and Neon is a volume of all new stories written by some of th... Lees meer
    € 23,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 23,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Luna: Wolf Moon

    Ian McDonald

    • Paperback | Luna
    • The BSFA and Arthur C. Clarke Award-winning author returns with the second part of his stunning moon colonisation epic, perfect for fans of THE MARTIA... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
24 van 81 resultaten getoond