• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Luna: Wolf Moon

Ian McDonald
Paperback
€ 13,45
+ 26 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The BSFA and Arthur C. Clarke Award-winning author returns with the second part of his stunning moon colonisation epic, perfect for fans of THE MARTIAN and RED MARS.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781473202276
  • Verschijningsdatum: 8/02/2018
  • Aantal bladzijden: 400
  • Uitgeverij: Orion Publishing Co
  • Auteur(s): Ian McDonald
  • Afmetingen: 198 mm x 131 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 400

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781473202276
  • Verschijningsdatum: 8/02/2018
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 198 mm x 131 mm
  • Gewicht: 278 g