• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Fictie
  3. Kinderboeken & Jeugdboeken
  4. Tienerboeken
  5. Lezen
  6. Powerful: Tiktok Made Me Buy It! a Sizzling New Story Set in the World of Powerless

Powerful: Tiktok Made Me Buy It! a Sizzling New Story Set in the World of Powerless

TikTok made me buy it! A sizzling new story set in the world of Powerless

Lauren Roberts
Paperback | Engels
€ 13,95
+ 27 punten
2+1 GRATIS

Nu 3de product gratis bij aankoop van 2 producten uit onze selectie. Actie geldig t.e.m. 18/08/2024. Bekijk hier alle 2+1-producten.

Uitvoering
Levering 1 à 2 werkdagen Haal af na 1 uur in 121 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

From the international bestselling author of Powerless, comes a sizzling and heart-racing new story set in the Kingdom of Ilya. Perfect for fans of The Hunger Games and Fourth Wing. Adena and Paedyn have always been inseparable.

Fate brought them together when they were young, but friendship ensured they’d always protect each other and the home they built in the slums of Loot. But now Paedyn – an Ordinary – has been selected for The Purging Trials, which means almost certain death. Now alone in Loot, Adena must fend for herself.

After attempting to steal, it’s a mysterious man from the market who comes to her rescue. Mak’s shadowy past and secretive power set him apart from the other low-level Elites of Loot. And as the pair team up to see their loved ones before the Trials begin, the quest tests their loyalty, their love, and their lives…

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
288
Taal:
Engels
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781398535732
Verschijningsdatum:
11/04/2024
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
129 mm x 19 mm
Gewicht:
214 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 27 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.