• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Familie op de vlucht

Diney Costeloe
Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 720
€ 13,99
+ 27 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 107 andere winkel(s)

Omschrijving

Dwarsligger 720 is Familie op de vlucht, een hartverscheurend verhaal van bestseller-auteur Diney Costeloe, bekend van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam. Voor de fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.

Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hun verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun kinderen getreiterd en vernederd worden.

Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien…‘Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.’ – Hebban

‘Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.’ – NBD Biblion

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789049808594
  • Verschijningsdatum: 29/07/2021
  • Aantal bladzijden: 581
  • Uitgeverij: Dwarsligger
  • Reeks: Dwarsligger
  • Reeksnummer: nr. 720
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 581
  • Taal: Nederlands
  • Reeks: Dwarsligger
  • Reeksnummer: nr. 720

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789049808594
  • Verschijningsdatum: 29/07/2021
  • Uitvoering: Dwarsligger
  • Afmetingen: 84 mm x 120 mm
  • Gewicht: 129 g