• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Home
  2. Dwarsligger

Resultaten voor "Dwarsligger"

224 resultaten

Filteren
  • Wie niet horen wil

    Nicci French

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 710
    • In de dwarsligger van Wie niet horen wil, de nieuwe thriller van Nicci French, gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begin... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • Onland

    Arnaldur Indriðason

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 713
    • Onland van Arnaldur Indriðason is een duistere, grauwe thriller waarin de jonge rechercheur Erlendur Sveinsson zich met een nieuwe zaak en met een col... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Een film met Sophia

    Herman Koch

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 722
    • De nieuwe Herman Koch, Een film met Sophia, is een spannende roman over de vaderlijke liefde voor een jonge actrice, de verdorven filmwereld en de zin... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • De therapeut

    B.A. Paris

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 711
    • De therapeut van BA Paris is een nieuwe psychologische thriller vol onderhuidse spanning en onbetrouwbare personages. Van de auteur van Achter geslote... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • Perfecte dood

    Helen Fields

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 716
    • In Perfecte dood van Helen Fields, deel 3 van de D.I. Callanach-serie, vergiftigt een seriemoordenaar zijn slachtoffers langzaam, zonder dat ze het we... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Familie op de vlucht

    Diney Costeloe

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 720
    • Familie op de vlucht van Diney Costeloe is een hartverscheurend verhaal. Voor de fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark. Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Het achtste boek

    Alex Pavesi

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 709
    • In de thriller Het achtste boek van Alex Pavesi bezoekt een jonge redacteur een bekende misdaadauteur op het afgelegen eiland waar hij woont om aan de... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • Kolja

    Arthur Japin

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 717
    • In Kolja van Arthur Japin komt de beroemde componist Tsjaikovski onverwacht te overlijden. Kolja, de dove jongen over wie Tsjaikovski zich ontfermt he... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Daag me uit

    Lee Child

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 712
    • Daag me uit van Lee Child is deel 20 in de Jack Reacher-serie. Jack maakt een tussenstop op een afgelegen station waar hij een raadselachtig briefje o... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • De offers

    Jeroen Windmeijer

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 719
    • De offers van Jeroen Windmeijer is een weergaloze thriller die zich afspeelt in de Boliviaanse hoogvlakten. Drie slachtoffers in Bolivia. Een gift aan... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Wintereiland

    Jenny Colgan

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 714
    • Wintereiland van Jenny Colgan is het slotdeel van de succesvolle Café Zon & Zee-serie. Reis voor de laatste keer mee naar het prachtige Schotse eiland... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Mimic

    Daniel Cole

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 718
    • Mimic van Daniel Cole is van begin tot eind een verslavende leeservaring. Hij moordt voor zijn kunst. Zij wordt zijn meesterwerk. Van de auteur van de... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • Contrapunt

    Anna Enquist

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 707
    • Contrapunt van Anna Enquist is een sterke literaire constructie, een oefening in beheersing, en een pijnlijke hartenkreet. Een vrouw piano speelt om h... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Ongetemd leven

    Glennon Doyle

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 705
    • ‘Lees dit boek,’ zegt Adele over ‘Ongetemd leven’, dé bestseller in de VS, Nederland en Vlaanderen, waarin Glennon Doyle benadrukt: hoe moediger je be... Lees meer
    € 15,00
    of
    of
  • Stuur me een berichtje

    Jill Mansell

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 721
    • Stuur me een berichtje van Jill Mansell is een hartverwarmende en romantische feelgood over een vrouw die opnieuw moet beginnen. Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Flashback

    S.J. Watson

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 698
    • Flashback van SJ Watson is een psychologische thriller met een razend tempo, van de auteur van de wereldwijde bestseller Voor ik ga slapen. Lees meer
    € 19,00
    of
    of
  • De schaduwvriend

    Alex North

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 699
    • De Schaduwvriend van Alex North is een spannende en duistere thriller, waarmee North de hooggespannen verwachtingen na De Fluisterman inlost. Lees meer
    € 19,00
    of
    of
  • De winter voorbij

    Isabel Allende

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 703
    • In De winter voorbij van Isabel Allende kruisen drie mensen elkaars pad: een Amerikaan met pensioen, een vrijgezelle Chileense vrouw en een jonge ille... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Het smelt

    Lize Spit

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 609
    • In Het smelt van Lize Spit keert Eva dertien jaar na die ene snikhete zomer terug naar haar geboortedorp met een blok ijs in de kofferbak. Al snel wor... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Mannen die vrouwen haten

    Stieg Larsson

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 638
    • De dwarsligger Mannen die vrouwen haten van Stieg Larsson is het eerste deel van de Millennium-reeks. Bekroond met de Glazen Sleutel, de prijs voor de... Lees meer
    € 13,99
    of
    of
  • Huis vol leugens

    Nicci French

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 600
    • Huis vol leugens van Nicci French is een ijzersterke thriller. Neve treft haar minnaar dood aan in zijn appartement. In paniek begaat ze een grote fou... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
24 van 224 resultaten getoond