• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Rabih Alameddine

Boeken geschreven door Rabih Alameddine

Boeken geschreven door Rabih Alameddine

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Rabih Alameddine

31 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Les Vies de papier

    Rabih Alameddine

    • E-book | Frans
    • Aaliya Saleh, 72 ans, a les cheveux bleus. Elle a toujours été non conventionnelle, sans mari, sans enfants, sans religion, et a toujours lutté contre... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • I, The Divine

    Rabih Alameddine

    • E-book | Engels
    • 'In this delightful novel, Alameddine takes his greatest risks yet, and succeeds brilliantly, in a work that while marked by radical formal innovation... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Les vies de papier

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Frans
    • Les vies de papier Aaliya Saleh, 72 ans, les cheveux bleus, a toujours refusé les carcans imposés par la société libanaise. Cette femme irrévérencieus... Lees meer
    € 8,60
    Levering 1 à 2 weken
    € 8,60
    Levering 1 à 2 weken
  • Koolaids

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Engels
    • A dazzling literary debut, set in the war in Lebanon and the AIDS epidemic 'A wildly imaginative tour de force - impressive, stunning' FENTON JOHN... Lees meer
    € 23,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 23,95
    Levering 2 à 3 weken
  • The Hakawati

    Rabih Alameddine

    • E-book | Engels
    • 'Stunning' New York Times Book Review 'Here it comes, the book of the year, on its own magic carpet. No book this bewitching has ever felt so importan... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Angel of History

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Engels
    • A Washington Independent Review of Books , Literary Hub , and Shelf Awareness Best Book of the Year An Unnecessary Woman won the California Book Award... Lees meer
    € 21,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 21,45
    Levering 2 à 3 weken
  • The Hakawati

    Rabih Alameddine

    • Paperback
    • An astonishingly inventive, wonderfully exuberant novel that takes us from the shimmering dunes of ancient Egypt to the war-torn streets of twenty-fir... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • The Wrong End of the Telescope

    Rabih Alameddine

    • E-book | Engels
    • WINNER OF THE PEN/FAULKNER AWARD FOR FICTION 2022 'A beautiful, well paced, enraging, funny and heartbreaking book' the Guardian 'Spectacular . . . Al... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • El contador de historias

    Rabih Alameddine

    • Hardcover | Spaans
    • Las Mil y una noches del siglo XXI. Escuchad. Dejad que os guíe en un viaje hacia los confines de la imaginación. Dejad que os cuente una historia... ... Lees meer
    € 26,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 26,95
    Levering 1 à 4 weken
  • An Unnecessary Woman

    Rabih Alameddine

    • E-book | Engels
    • Aaliya Saleh lives alone in her Beirut apartment, surrounded by stockpiles of books. Godless, fatherless, childless, and divorced, Aaliya is her famil... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • La réfugiée

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Frans
    • La réfugiée « C'est toi qui as suggéré que j'écrive ça. Toi, l'écrivain, tu n'as pas pu. Tu as essayé d'écrire l'histoire du réfugié. Plusieurs fois, ... Lees meer
    € 22,00
    Levering 1 à 2 weken
    € 22,00
    Levering 1 à 2 weken
  • The Wrong End of the Telescope

    Rabih Alameddine

    • Hardcover | Engels
    • WINNER OF THE 2022 PEN/FAULKNER AWARD FOR FICTION By National Book Award and the National Book Critics' Circle Award finalist for An Unnecessary Woman... Lees meer
    € 36,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 36,45
    Levering 2 à 3 weken
  • The wrong end of the telescope

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Engels
    • Mina Simpson, a Lebanese doctor, arrives at the infamous Moria refugee camp on Lesbos, Greece, after being urgently summoned for help by her friend wh... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • La Réfugiée

    Rabih Alameddine

    • E-book | Frans
    • A Lesbos, une plongée au coeur d'un drame humanitaire où se croisent les destins d'esprits rebelles qui ont en commun l'exil, la perte et l'espoir. Pr... Lees meer
    € 7,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • An Unnecessary Woman

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Engels
    • Winner of the California Book Award Finalist for the National Book Critics Circle Award Finalist for the National Book Award "Beautiful and absorbing.... Lees meer
    € 21,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 21,45
    Levering 2 à 3 weken
  • La mujer de papel

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Spaans
    • La historia de una mujer que vive por y para la buena literatura en el convulso Beirut de estos últimos años. Lees meer
    € 16,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 16,95
    Levering 1 à 4 weken
  • La réfugiée

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Frans
    • La réfugiée Mina Simpson, médecin d'origine libanaise vivant aux États-Unis, part à Lesbos pour venir en aide aux réfugiés du tristement célèbre camp ... Lees meer
    € 8,90
    Levering 1 à 2 weken
    € 8,90
    Levering 1 à 2 weken
  • The Hakawati

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Engels
    • In 2003, Osama al-Kharrat returns to Beirut after many years in America to stand vigil at his father's deathbed. As the family gathers, stories begin ... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • El contador de historias

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Spaans
    • Las Mil y una noches del siglo XXI. Escuchad. Dejad que os guíe en un viaje hacia los confines de la imaginación. Dejad que os cuente una hi storia...... Lees meer
    € 11,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 11,45
    Levering 1 à 4 weken
  • The Angel of History

    Rabih Alameddine

    • E-book | Engels
    • 'A profoundly beautiful novel that infolds the political with the personal in unexpected and new ways . . . An extraordinary book' Neel Mukherjee, New... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Wrong End of the Telescope

    Rabih Alameddine

    • Hardcover
    • By National Book Award finalist and Dos Passos Prize winner, Rabih Alameddine, comes a transporting new novel about an Arab American trans woman's per... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Koolaids

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Engels
    • "Daring, dazzling . . . a tough, funny, heart-breaking book." -- Seattle Times "[A] refreshing statement of honesty and endurance ...funny, brave full... Lees meer
    € 18,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 18,95
    Levering 1 à 4 weken
  • I, The Divine

    Rabih Alameddine

    • Paperback
    • A memorable and deeply moving portrait of a woman, a family and a culture told entirely in first chapters, this will appeal to fans of Amy Tan and Jun... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Wrong End of the Telescope

    Rabih Alameddine

    • Paperback | Engels
    • WINNER OF THE 2022 PEN/FAULKNER AWARD FOR FICTION By National Book Award and the National Book Critics' Circle Award finalist for An Unnecessary Woman... Lees meer
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
24 van 31 resultaten getoond