• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Katarina Widholm

Boeken geschreven door Katarina Widholm

Boeken geschreven door Katarina Widholm

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Katarina Widholm

Bestseller

Met hart en ziel

Katarina Widholm

  • Paperback | Nederlands | Het Zweedse lot | nr. 1
  • Een perfecte nieuwe serie voor de lezers van Corina Bomann, Maria Nikolai en Anne Stern 1937, Zweden. De zeventienjarige Betty staat op het punt om in... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

KORTING

€ 30 korting

op de Vivlio InkPad 3 e-reader
KORTING
Vivlio InkPad 3 e-reader
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Katarina Widholm

4 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Met hart en ziel

    Katarina Widholm

    • Paperback | Nederlands | Het Zweedse lot | nr. 1
    • Een perfecte nieuwe serie voor de lezers van Corina Bomann, Maria Nikolai en Anne Stern 1937, Zweden. De zeventienjarige Betty staat op het punt om in... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Met hart en ziel

    Katarina Widholm

    • E-book | Nederlands | Het Zweedse lot
    • ‘Deel 1 van een nieuwe, meeslepende serie die ook de fans van Corina Bomann zal aanspreken.’ TrosKompas Zweden, 1937. De zeventienjarige Betty staat o... Lees meer
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • La fille du Hälsingland

    Katarina Widholm

    • Paperback | Frans | Destinée suédoise | nr. 1
    • La fille du Hälsingland Destinée suédoise - I 1937. Betty, âgée de dix-sept ans, quitte tout ce qu'elle a toujours connu, son Hälsingland natal, sa mè... Lees meer
    € 20,90
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,90
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
4 van 4 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Katarina Widholm