• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Jodi Ellen Malpas

Boeken geschreven door Jodi Ellen Malpas

Boeken geschreven door Jodi Ellen Malpas

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Jodi Ellen Malpas

Hoogtepunt

Jodi Ellen Malpas

  • Paperback | Nederlands | Mijn vrouw | nr. 2
  • Hoogtepunt van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare zakenman Jesse Ward, die geobsedeerd raakt d... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Jodi Ellen Malpas

127 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Voorspel

    Jodi Ellen Malpas

    • Paperback | Nederlands | Mijn vrouw | nr. 1
    • Voorspel van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare zakenman Jesse Ward, die geobsedeerd raakt doo... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Hoogtepunt

    Jodi Ellen Malpas

    • Paperback | Nederlands | Mijn vrouw | nr. 2
    • Hoogtepunt van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare zakenman Jesse Ward, die geobsedeerd raakt d... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Voorspel

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn vrouw
    • Voorspel van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare zakenman Jesse Ward, die geobsedeerd raakt doo... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hoogtepunt

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn vrouw
    • Hoogtepunt van Jodi Ellen Malpas vertelt het opwindende verhaal van de getroebleerde maar onweerstaanbare zakenman Jesse Ward, die geobsedeerd raakt d... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Obsessie

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn Man
    • Als interieurontwerper Ava OShea voor een opdracht naar het luxe hotel The Manor wordt gestuurd, weet ze niet wat ze moet verwachten. Maar aan een ont... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Ontdekking

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn Man
    • Ava wist dat ze beter niet voor de charmes van Jesse Ward kon vallen, en toch raakte ze verstrikt in zijn spel van passie en macht. Ze kiest voor zich... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Mijn man - Ontketend

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn man | nr. 4
    • Het gaat Jesse en Ava voor de wind. Jesse beschikt nog altijd over zijn charme, is in shape en laat het hart van zijn vrouw nog steeds smelten met een... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Overgave

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn Man
    • Het verhaal van Jesse en Ava nadert een climax, de gasten druppelen The Manor binnen en dit moet een gelukkige dag worden. Ava moet accepteren dat ze ... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Mijn nacht ontvlamd

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn nacht
    • Hij valt Livy direct op als hij het café inloopt. Wat een mooie man, die indringende blauwe ogen... Livy's hart staat opeens stil. Maar ze zal hem noo... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Mijn nacht ontkend

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn nacht | nr. 2
    • De vurige verhouding tussen Livy en de mysterieuze M wordt opnieuw op de proef gesteld wanneer schokkende ontdekkingen aan het licht komen. M mag dan ... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De opkomst

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Unlawful Men
    • Je kunt niet herrijzen uit de as, als je je nog nooit hebt verbrand. Op het moment dat maffiabaas Danny Black een deal sluit met huurmoordenaar James ... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De Brit

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Unlawful Men
    • Passie was nog nooit zo dodelijk…. Rose Cassidy leeft niet. Niet écht, tenminste. Ze bestaat. Ze verdooft zichzelf voor pijn en angst, want dat is de ... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Mijn nacht ontbloot

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Nederlands | Mijn nacht
    • De vurige relatie tussen Livy en M komt onder druk te staan. Overleeft hun liefde de grootste uitdaging tot nu toe? De geliefden zijn nog altijd verwi... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Mi Hombre. Confesion

    Jodi Ellen Malpas

    • Boek | Spaans
    • Tercer libro de la exitosa trilogía Mi hombre de Jodi Ellen Malpas, la reina de la novela erótica. El desenlace del intenso romance entre Ava y Jesse ... Lees meer
    € 10,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Une nuit : le refus

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Frans | Une nuit
    • La passion entre Livy et Miller devient plus en plus forte, mais Miller doit la protéger de son passé, de ses ennemis et de lui-même. Pour cela, il de... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Gentleman Sinner

    Jodi Ellen Malpas

    • Paperback
    • An all-the-feels novel of fierce love overcoming a dark past from the author of the #1 bestselling THIS MAN series. Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Forbidden

    Jodi Ellen Malpas

    • Boek
    • A bold and highly-anticipated new story of dangerous temptations from the Sunday Times and New York Times bestselling author of the This Man trilogy, ... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Enigma

    Jodi Ellen Malpas

    • Hardcover | Engels
    • A fatal blend of revenge and desire. After leaving her fiancé at the altar and quitting her job as a Miami cop, Beau Hayley stumbles through life, fee... Lees meer
    € 40,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 40,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Artful Lies

    Jodi Ellen Malpas

    • Paperback
    • A passionate story of love and desire from the bestselling author of the This Man series Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Beneath This Man

    Jodi Ellen Malpas

    • E-book | Engels | This Man
    • You've fallen in love reading about Christian Grey; you've seen the Fifty Shades movie. Now it's time for your next fix. Beyond undeniable passion is ... Lees meer
    € 5,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • This Man Confessed

    Jodi Ellen Malpas

    • Paperback | Engels | This Man
    • The pulse-pounding conclusion to the Top Ten bestselling THIS MAN trilogy...perfect for fans of Crossfire and Fifty Shades of Grey Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken
24 van 127 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Jodi Ellen Malpas