• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Annie Jacobsen

Boeken geschreven door Annie Jacobsen

Boeken geschreven door Annie Jacobsen

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Annie Jacobsen

Kernoorlog

Annie Jacobsen

  • Paperback | Nederlands
  • Al tientallen jaren weten we dat ze bestaan: kernwapens. Maar we durven er niet over na te denken wat er gebeurt als er écht een kernwapen wordt afgev... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Annie Jacobsen

25 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Kernoorlog

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Nederlands
    • Al tientallen jaren weten we dat ze bestaan: kernwapens. Maar we durven er niet over na te denken wat er gebeurt als er écht een kernwapen wordt afgev... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Nuclear War

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • The first rule of nuclear war is that there are no rules. Until now, no one outside official circles has known exactly what would happen if a rogue st... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Surprise, Kill, Vanish

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • From Pulitzer Prize finalist Annie Jacobsen, the untold USA Today bestselling story of the CIA's secret paramilitary units. Surprise . . . your target... Lees meer
    € 79,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 79,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Operation Paperclip

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • The "remarkable" story of America's secret post-WWII science programs ( The Boston Globe ), from the New York Times bestselling author of Area 51 . In... Lees meer
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
  • First Platoon

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • A powerful story of war in our time, of love of country, the experience of tragedy, and a platoon at the center of it all. This is a story that starts... Lees meer
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Area 51

    Annie Jacobsen

    • E-book | Engels
    • The explosive, untold story of the Cold War's biggest secret. The REAL X-Files. It is the most famous military installation in the world. And no credi... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • 72 Minuten bis zur Vernichtung

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Duits
    • "Der nukleare Krieg beginnt mit einem Punkt auf einem Radarbildschirm." Investigativ-Journalistin Annie Jacobsen entwirft ein Szenario von dreimal 24 ... Lees meer
    € 21,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 21,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Phenomena

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • The definitive history of the military's decades-long investigation into mental powers and phenomena, from the author of Pulitzer Prize finalist The P... Lees meer
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
  • First Platoon

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • A powerful story of war in our time, of love of country, the experience of tragedy, and a platoon at the center of it all. This is a story that starts... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Nuclear War

    Annie Jacobsen

    • E-book | Engels
    • The Sunday Times bestselling edge-of-your-seat exploration of what would happen in the event of nuclear war, perfect for readers of American Prometheu... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Area 51

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • The explosive, untold story of the Cold War's biggest secret. The REAL X-Files. Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Area 51

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • This "compellingly hard-hitting" bestseller from a Pulitzer Prize finalist gives readers the complete untold story of the top-secret military base for... Lees meer
    € 32,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 32,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Phenomena

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • The definitive history of the military's decades-long investigation into mental powers and phenomena, from the author of Pulitzer Prize finalist The P... Lees meer
    € 80,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 80,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Surprise, Kill, Vanish

    Annie Jacobsen

    • E-book | Engels
    • THE USA TODAY BESTSELLER 'As fast paced as a thriller' Fred Burton , Stratfor Talks ' Pen and Sword Podcast 'Jacobsen here presents a tour de force ex... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • A Rea 51

    Annie Jacobsen

    • Boek | Spaans
    • El Área 51 es una instalación militar no reconocida por el gobierno estadounidense y, hasta laáfecha, no ha habido información contrastada sobre su ac... Lees meer
    € 22,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Surprise, Kill, Vanish

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • From Pulitzer Prize finalist Annie Jacobsen, the untold USA Today bestselling story of the CIA's secret paramilitary units. Surprise . . . your target... Lees meer
    € 32,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 32,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Operation Paperclip

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • The "remarkable" story of America's secret post-WWII science programs ( The Boston Globe ), from the New York Times bestselling author of Area 51 . In... Lees meer
    € 72,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 72,95
    Levering 2 à 3 weken
  • The Pentagon's Brain

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • Discover the definitive history of DARPA, the Defense Advanced Research Project Agency, in this Pulitzer Prize finalist from the author of the New Yor... Lees meer
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Nuclear War

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • The INSTANT New York Times bestseller Instant Los Angeles Times bestseller "In Nuclear War: A Scenario , Annie Jacobsen gives us a vivid picture of wh... Lees meer
    € 40,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 40,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Area 51

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • It is the most famous military installation in the world. And it doesn't exist. Located a mere seventy-five miles outside of Las Vegas in Nevada's des... Lees meer
    € 88,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 88,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Surprise, Kill, Vanish

    Annie Jacobsen

    • Paperback | Engels
    • From Pulitzer Prize finalist Annie Jacobsen, the untold USA Today bestselling story of the CIA's secret paramilitary units. Surprise . . . your target... Lees meer
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 30,95
    Levering 2 à 3 weken
  • The Pentagon's Brain

    Annie Jacobsen

    • Hardcover | Engels
    • Discover the definitive history of DARPA, the Defense Advanced Research Project Agency, in this Pulitzer Prize finalist from the author of the New Yor... Lees meer
    € 83,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 83,95
    Levering 2 à 3 weken
24 van 25 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Annie Jacobsen