Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. J.D. Barker

Auteurs: boeken van J.D. Barker

Auteurs: boeken van J.D. Barker

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van J.D. Barker

Augustus

J.D. Barker

  • Paperback | Nederlands
  • De nieuwe titel van bestsellerauteur J.D. Barker Als de achtjarige wees Jack bij het bezoeken van het graf van zijn ouders een meisje ontmoet, Stella,... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

200 PUNTEN = € 3 KORTING

Dubbele punten

op kookboeken
200 PUNTEN = € 3 KORTING
Dubbele punten op kookboeken
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van J.D. Barker

36 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    Augustus

    J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands
    • De nieuwe titel van bestsellerauteur J.D. Barker Als de achtjarige wees Jack bij het bezoeken van het graf van zijn ouders een meisje ontmoet, Stella,... Lees meer
    € 22,99
    of
    € 22,99
    of
  • Vergeef me

    J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands | Sam Porter | nr. 3
    • Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke moorden – zich overgeeft aan de politie, legt hij een schokkende getuigenis af. Een getuige... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Oorverdovend

    James Patterson, J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands
    • Een mysterieuze explosie in het noordwesten van Amerika eist duizenden mensenlevens en vernietigt bijna een volledige gemeenschap bergbewoners. Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • Horen, zien, zwijgen

    J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands
    • IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. ArlidgeDe film- en televisierechten zijn verkocht aan d... Lees meer
    € 11,00
    of
    € 11,00
    of
  • Het vijfde meisje

    J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands | Sam Porter-trilogie | nr. 2
    • Deel 2 van de Sam Porter -serie, nu als voordelig geprijsde editie Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maa... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • De beller op lijn vier

    J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands
    • J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie over rechercheur Sam Porter Jordan Briggs is ... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • Vergeef me

    J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands | Sam Porter-trilogie | nr. 3
    • ‘Een garantie voor nachtmerries’ Veronica Magazine   Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke moorden – zich overgeeft aan de politi... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • De kustmoorden

    James Patterson, J.D. Barker

    • Paperback | Nederlands
    • Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur J.D. Barker Al sinds hun traumatische kindertij... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • Dracul

    Dacre Stoker, J.D. Barker

    • Paperback | Engels | 192 POCHE
    • Desperate to leave a record of what he has witnessed, the young man scribbles out the events that brought him to this point - and tells an extraordina... Lees meer
    € 11,95
    € 11,95
  • La sexta trampa

    J.D. Barker

    • Paperback | Spaans
    • El libro arranca justo donde termina la anterior entrega: Sam Porter, hasta ahora el detective al cargo del caso, ha sido apartado de él y es cada vez... Lees meer
    € 23,45
    € 23,45
  • El Cuarto Mono

    J.D. Barker

    • Paperback | Spaans
    • El detective de la policía de Chicago Sam Porter investiga el caso de un hombre atropellado, pues los indicios en la escena del crimen apuntan a que s... Lees meer
    € 30,45
    € 30,45
  • El Cuarto Mono

    J.D. Barker

    • Paperback | Spaans
    • El detective de la policía de Chicago Sam Porter investiga el caso de un hombre atropellado, pues los indicios en la escena del crimen apuntan a que s... Lees meer
    € 11,45
    € 11,45
  • La quinta víctima

    J.D. Barker

    • Paperback | Spaans
    • El FBI ha retirado del caso Anson Bishop (el asesino de El Cuarto Mono) a Porter y su equipo, que pronto se enfrentan a una nueva serie de asesinatos:... Lees meer
    € 23,45
    € 23,45
  • La quinta víctima

    J.D. Barker

    • Paperback | Spaans
    • El FBI ha retirado del caso Anson Bishop (el asesino deáEl Cuarto Mono) a Porter y su equipo, que pronto se enfrentan a una nueva serie de asesinatos:... Lees meer
    € 11,45
    € 11,45
24 van 36 resultaten getoond