• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Toevluchtsoord

Jérôme Loubry
Paperback | Nederlands
€ 19,99
+ 39 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in

Omschrijving

Voor de fans van Karin Slaughter, Lee Child, J.D. Barker en Thomas Olde Heuvelt.
 

‘Loubry is een meester in het bespelen van je zenuwen.  Dit boek is ijskoud, doodeng en heeft een briljante plot. Om in één keer te verslinden.’ Le Parisien

De jonge journalist Sandrine heeft haar grootmoeder nooit gekend. Als ze hoort dat de vrouw is overleden, wil ze graag de plaats bezoeken waar haar grootmoeder vrijwel haar hele leven heeft gewoond: een eiland voor de Franse kust. Sandrine reist af naar het  koude, grijze eiland en maakt kennis met de bewoners. Die zijn  daar, net als haar grootmoeder, in 1946 komen wonen en  er nooit meer weggegaan.

Al snel realiseert Sandrine zich dat de bewoners een gruwelijk  geheim bewaren. Er is destijds iets vreselijks gebeurd, want  de bewoners zijn na al die jaren nog steeds doodsbang. Iets weerhoudt ze ervan het eiland te verlaten, alsof ze gevangenen zijn… Steeds sterker vermoedt Sandrine dat ook zijzelf door iets of iemand in de gaten wordt gehouden. Iemand die misschien ook een rol  heeft gespeeld in de onfortuinlijke dood van haar grootmoeder.

Wanneer inspecteur Damien Bouchard te horen krijgt dat er een  jonge vrouw op het strand is aangetroffen, treft hij haar zwaar  getraumatiseerd en onder het bloed aan. De vrouw, die Sandrine heet, beweert een vreselijke ontdekking te hebben gedaan  op een eiland niet ver van de Franse kust.

Het probleem? Niemand heeft ooit van dat eiland gehoord.



In de pers
‘Loubry is dé nieuwe stem in het Franse thrillergenre.’ LFC Magazine

‘Een mooi, spannend, genuanceerd en krachtig boek dat écht binnenkomt.’ Le Provence

‘Een formidabele pageturner!’ Page des Libraires

‘Een angstaanjagende en compleet verslavende thriller.’ Aujourd’hui

‘Een boek om je volledig in te verliezen.’ Sud Ouest

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 320
  • Taal: Nederlands

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789022591840
  • Verschijningsdatum: 30/10/2020
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 145 mm x 220 mm
  • Gewicht: 499 g