• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

To Make

Danielle Davis
Hardcover | Engels
€ 18,45
+ 36 punten
Levering 1 à 2 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A stunning picture book ode to the joys of the creative process and the spirit of collaboration. This lyrical story from Danielle Davis and Mags DeRoma is perfect for fans of Kevin Henkes, Gyo Fujikawa, and Julie Fogliano.

To make . . . a cake, a garden, a song, you first gather, then make--and wait. To make a story (like this one), you gather, make, wait.

To make anything--big or small--it will take some time.

You may have to gather more, make more, and wait a little more, but you can create wonderful things if you just gather, make, and wait.

This gorgeous, timeless book gently emphasizes patience as part of the making process and is a fitting book for all homes, classrooms, and makerspaces everywhere.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Illustrator(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
48
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780063084063
Verschijningsdatum:
31/05/2022
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Prentenboek
Afmetingen:
224 mm x 284 mm
Gewicht:
476 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 36 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.