• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Devouring Wolf

Natalie C Parker
Hardcover | Engels
€ 24,45
+ 48 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

"A perfect read for every kid and every kid at heart who's ever felt like they weren't enough. This story of family in all its many forms is as deliciously fun to read as it is deeply relevant." --Julie Murphy, #1 New York Times bestselling author of Dear Sweet Pea

A queer tale about kid werewolves, big bad mistakes, and terrifying creatures, perfect for fans of Katherine Arden and R.L. Stine.

Little wolf, little wolf, here I come.

It's the eve of the first full moon of summer and twelve-year-old Riley Callahan is ready to turn into a wolf. Nothing can ruin her mood: not her little brother Milo's teasing, not Mama N's smoth-ering, and not even Mama C's absence from their pack's ceremony. But then the unthink-able happens--something that violates every rule of wolf magic--Riley and four other kids don't shift.

Riley is left with questions that even the pack leaders don't have answers to. And to make matters far worse, it appears something was awoken in the woods that same night.

The Devouring Wolf.

The elders tell the tale of the Devouring Wolf to scare young pups into obedience. It's a terrifying campfire story for fledging wolves, an old legend of a giant creature who consumes the magic inside young werewolves. But to Riley, the Devouring Wolf is more than lore: it's real and it's after her and her friends.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
288
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780593203958
Verschijningsdatum:
2/08/2022
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
140 mm x 213 mm
Gewicht:
381 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 48 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.