• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Fictie
  3. Kinderboeken & Jeugdboeken
  4. The Curious League of Detectives and Thieves 2: S.O.S.

The Curious League of Detectives and Thieves 2: S.O.S.

Tom Phillips
€ 25,45
+ 50 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Take to the skies in the side-splitting second installment of a middle grade mystery series for fans of A Series of Unfortunate Events and Enola Holmes.

Fresh off recovering a billion-dollar ruby and losing the criminal who stole it, John Boarhog and Inspector Toadius McGee are soaring high on a new adventure!

Hoping to intercept the Mauve Moth before they execute their next great heist, Toadius and John book passage on Her Majesty's Royal Air Armada--a luxury cruise liner airship. But alas, there will be no clear skies ahead. A committee from the Society of Sleuths (S.O.S) is also aboard, ready to put John through his first trial to gain full membership, despite Toadius's objections.

Furious with his mentor, John falls in with the Hive, a group of kids obsessed with using social media for fame. They see how valuable he is, even if Toadius doesn't.

But when both the Mauve Moth and Shim-Sham resurface, each with their own nefarious aims, will the detective duo be able to see past their disagreements to, once again, save the day?

The second book in the Curious League of Detectives and Thieves series, S.O.S. is a hilarious, high-flying, heart-pounding mystery adventure readers won't be able to put down.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
352
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781645951087
Verschijningsdatum:
1/08/2023
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
142 mm x 213 mm
Gewicht:
544 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 50 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.