• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Sweetland

Michael Crummey
Paperback | Engels
€ 35,45
+ 70 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The scarcely populated town of Sweetland clings to the shore of a remote Canadian island. Its slow decline has finally reached a head, with the mainland government offering each islander a generous resettlement package-- the only stipulation being that everyone must leave. Fierce and enigmatic Moses Sweetland, whose ancestors founded the island, is determined to refuse. As one by one his neighbors relent, he recalls the town's rugged history and its eccentric cast of characters. For fans of The Shipping News, Michael Crummey's prose conjures up the mythical, sublime world of Sweetland's past amid a storm-battered landscape haunted by local lore. In a spare style that belies "huge emotional depth and heart" (Celeste Ng, author of Everything I Never Told You), Crummey masterfully weaves together the past and present, creating in Sweetland a spectacular portrait of one man's battle to survive as his world vanishes around him.

Winner of Newfoundland Book Award

Short-listed for the Governor's General Award

Winner of the CBC Bookie Award for Fiction

Finalist for the Winterset Prize

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
336
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781631491108
Verschijningsdatum:
7/09/2015
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
137 mm x 206 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 70 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.