• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Storm rond het landhuis E-BOOK

Anne Jacobs
E-book | Nederlands | Het landhuis
€ 9,99
+ 9 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

De roman Storm rond het landhuis van Anne Jacobs, het langverwachte vervolg op Het landhuis, gaat over de moed die het vergt om je dromen te volgen. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

In Storm rond het landhuis van bestsellerauteur Anne Jacobs is Franziska na het vallen van de Berlijnse muur teruggekeerd naar haar geliefde landgoed Dranitz. Nu ze herenigd is met haar grote liefde Walter, is het eindelijk tijd om in het huwelijksbootje te stappen. Het stel staat te popelen om hun families te verenigen, maar er zweeft een donkere wolk boven hun plannen: hun verleden dreigt hen nog steeds in te halen.



De toekomst lijkt ineens niet zo duidelijk als Franziska voor ogen had en oude herinneringen blijven haar teisteren. Om de sluimerende storm tot bedaren te brengen en aan haar ideale leven met Walter te kunnen beginnen, is een flink staaltje moed, vastberadenheid en een diep geloof in de liefde nodig… Zal het Franziska lukken het tij te keren?



Storm rond het landhuis, het vervolg op het succesvolle boek Het landhuis, is een levendige en meeslepende roman over de moed die het vergt om je dromen te volgen. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.



'Vol romantiek, intriges en geheimen en goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.' – Nederlands Dagblad

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789401615570
  • Verschijningsdatum: 9/08/2021
  • Type: E-book
  • Bestandsformaat: ePub
  • Beveiligd met: Digital watermarking
  • Reeks: Het landhuis
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789401615570
  • Verschijningsdatum: 9/08/2021
  • Uitvoering: E-book
  • Beveiligd met: Digital watermarking
  • Bestandsformaat: ePub