• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Het geheim van Silvermoor E-BOOK

Tracy Rees
E-book | Nederlands
€ 9,99
+ 9 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

In Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees veranderen de levens van Tommy en Josie voorgoed wanneer ze een groot familiegeheim ontdekken over de voormalige bewoners van een mysterieus landhuis.

Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees is een meeslepend verhaal over Tommy, een veertienjarige jongen die is voorbestemd voor een ruig en uitzichtloos leven in de mijnen. Elke dag daalt hij af in het stoffige en benauwde duister, dat een hartverscheurend contrast vormt met de statige huizen net buiten het dorp. Tijdens zijn strooptochten op de uitgestrekte landgoederen fantaseert Tommy over een andere, betere toekomst.



De enige die hem begrijpt is zijn beste vriendin Josie, die zich nooit onderdeel heeft gevoeld van haar familie en pas weet bij wie ze thuishoort als ze Tommy ontmoet. In hun grimmige leven zorgt alleen het mysterieuze, verlaten landhuis dat tussen hun dorpen in staat voor enige afleiding. Heston Manor is na een familietragedie afgesloten en sindsdien onbewoond. Als Josie en Tommy een groot geheim over de bewoners ontdekken, zal hun leven nooit meer hetzelfde zijn…



Het geheim van Silvermoor vertelt het verleden van een mysterieus landhuis dat de levens van twee jonge mensen voorgoed zal veranderen. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Karen Swan.



‘Bitterzoet, overtuigend en absoluut meeslepend. Ik kon het niet wegleggen.’ – Karen Swan, auteur van De Spaanse belofte en Een Noorse winternacht

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789401613903
  • Verschijningsdatum: 15/02/2021
  • Type: E-book
  • Bestandsformaat: ePub
  • Beveiligd met: Digital watermarking
  • Aantal bladzijden: 371
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 371
  • Taal: Nederlands

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789401613903
  • Verschijningsdatum: 15/02/2021
  • Uitvoering: E-book
  • Beveiligd met: Digital watermarking
  • Bestandsformaat: ePub