• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Elizabeth & Margaret

achter de gesloten deuren van Buckingham Palace

Andrew Morton
Paperback | Nederlands
€ 24,99
+ 49 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 125 andere winkel(s)

Omschrijving

Elizabeth & Margaret van Andrew Morton, auteur van Diana, haar eigen verhaal, is het verhaal van de onafscheidelijke zusjes Windsor. De onverwachte troonsafstand van hun oom Edward VIII veranderde de dynamiek tussen hen drastisch.



Vanaf dat moment zou Margaret voor haar zus moeten buigen en zich moeten schikken in haar nieuwe positie binnen het gezin. Elizabeth zou de capriolen van haar jongere zus geamuseerd gadeslaan, maar Margarets worsteling om haar plek binnen het koninklijke systeem te vinden, waren vaak een bron van onderlinge spanningen.



In deze biografie wordt hun relatie beschreven, van hun idyllische jeugdjaren tot de verschillende levenspaden die de beide vrouwen bewandelden na Elizabeths kroning. Morton biedt een unieke kijk op de twee zussen die ondanks het grote verschil in karakter en functie een hechte band hadden, op de impact die ze gehad hebben op de koninklijke familie, en hoe deze is veranderd gedurende de twintigste eeuw.



Elizabeth & Margaret van Andrew Morton is hét boek voor de fans van Netflix’ The Crown en De hofdame.



'Deze lekker dikke pil biedt een fascinerende kijk achter de normaal gesproken hermetisch gesloten koninklijke muren.' - Zin



‘Een zeer goed boek. Deze biografie belicht zowel de innige band van de zussen als hun ingewikkelde relatie in één, vloeiend leesbaar verhaal.’ – The Wall Street Journal



‘Een voortreffelijk portret van een even ongemakkelijke als onbreekbare zussenband.’ – Kirkus Reviews



‘Op sprankelende wijze onderzoekt Morton de push & pull tussen de diepe liefde en de intense jaloezie die de zussen bond. Royaltyfans zullen ervan smullen.’ – Publishers Weekly



‘Details om van te smullen, ontroerend en goed gedocumenteerd. Dit zal bij velen in de smaak vallen!’ – Booklist (starred review)



‘Morton is dé Britse royaltykenner en voorziet het kille koninklijke leven van een rijke context. […] Margarets verhaal is onthullend.’ – The New York Times



‘Een indrukwekkende dubbelbiografie. Die tegelijk verrassend veel inzicht biedt in de moeilijke verstandhouding tussen de hedendaagse prinsen William en Harry.’ – Het Parool

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789026356421
  • Verschijningsdatum: 27/07/2021
  • Aantal bladzijden: 314
  • Uitgeverij: Ambo|Anthos
  • Auteur(s): Andrew Morton
  • Afmetingen: 151 mm x 227 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 314
  • Taal: Nederlands

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789026356421
  • Verschijningsdatum: 27/07/2021
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 151 mm x 227 mm
  • Gewicht: 519 g