• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Darling Blue

Tracy Rees
Paperback
€ 13,45
+ 26 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The fourth novel from the author of the Richard and Judy bestseller Amy Snow. Perfect for fans of The Keeper of Lost Things and The Villa in Italy.

Specificaties

Boek
  • Productcode (EAN): 9781786486684
  • Verschijningsdatum: 1/11/2018
  • Aantal bladzijden: 576
  • Uitgeverij: Quercus Publishing
  • Auteur(s): Tracy Rees
  • Afmetingen: 196 mm x 129 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 576

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781786486684
  • Verschijningsdatum: 1/11/2018
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 196 mm x 129 mm
  • Gewicht: 398 g