• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Zombie Powder

Stefon Mears
Paperback | Engels | Spells for Hire | nr. 2
€ 14,95
+ 29 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

My demons will come for you.

Portland, Oregon: a modern melting pot of wizards, witches and stranger things. Where conjure man Heath Cyr solves problems with a quick mind and a backpack full of magic.

Heath won't kill. Not for all of his rich, beautiful client's money. Not even to save himself from an enemy's demons.

But as Heath's enemies close in, he may have to do something worse than kill...

Zombie Powder, an exciting urban fantasy novel full of magic and mystery. Fans of Grimm and Harry Dresden won't want to miss this! The second Spells for Hire novel, from Stefon Mears, author of the Rise of Magic series.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 204
  • Taal: Engels
  • Reeks: Spells for Hire
  • Reeksnummer: nr. 2

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781948490092
  • Verschijningsdatum: 15/01/2017
  • Uitvoering: Paperback
  • Bestandsformaat: Trade paperback (VS)
  • Afmetingen: 152 mm x 229 mm
  • Gewicht: 303 g