• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Wilder Girls E-BOOK

Rory Power
E-book | Engels
€ 10,99
+ 10 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

An instant New York Times bestseller, Wilder Girls is Rory Power's chilling and unputdownable YA debut. The Power meets We Were Liars in this compelling story of survival and the power of female friendships, perfect for fans of A Good Girl's Guide to Murder.

'Body horror meets boarding school in a moving, terrifying thriller' – Guardian


Everyone loses something to the Tox; Hetty lost her eye, Reese's hand has changed, and Byatt just disappeared completely.

It’s been eighteen months since the Raxter School for Girls was put in quarantine. The Tox turned the students strange and savage, the teachers died off one by one. Cut off from the mainland, the girls don’t dare wander past the school’s fence where the Tox has made the woods wild and dangerous. They wait for the cure as the Tox takes; their bodies becoming sick and foreign, things bursting out of them, bits missing.

But when Byatt goes missing, Hetty will do anything to find her best friend, even if it means breaking quarantine and braving the horrors that lie in the wilderness past the fence. As she digs deeper, she learns disturbing truths about her school and what else is living on Raxter Island. And that the cure might not be a cure at all . . .

'Your new favourite book' – Cosmopolitan

'Wholly original and compelling' – Observer


'A staggering gut punch of a book' – Kirkus

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781529021271
Verschijningsdatum:
10/07/2019
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 10 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.