• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Wij

hoe we 'jij & ik' kunnen overstijgen voor meer liefde en verbinding

Terrence Real, Bruce Springsteen
Paperback | Nederlands
€ 23,99
+ 47 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 werkdagen Haal af na 1 uur in 1 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

‘Een mooi en belangrijk boek, vooral voor het moment waarop we ons nu bevinden.’ Bruce Springsteen



Je hebt waarschijnlijk een variatie gehoord op het idee dat je, voordat je van iemand anders kunt houden, eerst van jezelf moet leren houden. Gezins- en relatietherapeut Terrence Real is het daar niet mee eens. De manier om je relatie te redden is niet door aan jezelf te werken, maar door samen te werken. Door op jezelf te blijven focussen, wordt het probleem alleen maar groter. De meesten van ons hebben in hun jeugd een reeks technieken ontwikkeld die ons als volwassenen niet langer helpen. Je kunt leren gebruik te maken van je wijzere, meer samenwerkende zelf.


Real vertelt in zijn boek over een nieuwe reeks wetenschappelijk onderbouwde vaardigheden die relaties kunnen redden. Met behulp van psychologie, geschiedenis en de verhalen van koppels die hij in zijn praktijk geholpen heeft, helpt Real lezers om voorbij hun trauma’s en stressoren te gaan en om te schakelen van denken in termen van mij en jou, naar je bewust te worden van ‘ons’. Real, die vele relaties heeft gered, leert ons hoe we met liefde voor onszelf kunnen opkomen en solide, liefdevolle relaties kunnen opbouwen die authentiek en wederzijds afhankelijk zijn.




  • Met een voorwoord van Bruce Springsteen.


  • Voor de lezers van Esther Perel en Sue Johnson.




‘Terrence Real duikt met precisie en wijsheid in de dynamiek van moderne relaties [...]. Zijn werk heeft simpelweg mijn leven veranderd. Lees dit boek. Het zou het jouwe ook kunnen veranderen.’ Bradley Cooper


Terrence Real is een bekende Amerikaanse relatietherapeut en bestsellerauteur. Hij richtte het Relational Life Institute op, dat workshops aanbiedt voor stellen, individuen en ouders. Daarnaast heeft hij een professioneel trainingsprogramma voor artsen en therapeuten ontwikkeld om zijn Relational Life Therapy-methodologie te leren. Hij is de auteur van I Don’t Want to Talk About It, How Can I Get Through to You? en The New Rules of Marriage.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
360
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789000383665
Verschijningsdatum:
18/08/2022
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
145 mm x 220 mm
Gewicht:
524 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 47 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.