• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

When You Call My Name

Tucker Shaw
Paperback | Engels
€ 16,45
+ 32 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

In the spirit of the author's massively popular Twitter thread, Tucker Shaw's When You Call My Name is a heartrending novel about two gay teens coming of age in New York City in 1990 at the height of the HIV/AIDS epidemic, perfect for fans of Adam Silvera and Mary H. K. Choi.

Film fanatic Adam is seventeen and being asked out on his first date--and the guy is cute. Heart racing, Adam accepts, quickly falling in love with Callum like the movies always promised.

Fashion-obsessed Ben is eighteen and has just left his home upstate after his mother discovers his hidden stash of gay magazines. When he comes to New York City, Ben's sexuality begins to feel less like a secret and more like a badge of honor.

Then Callum disappears, leaving Adam heartbroken, and Ben finds out his new world is more closed-minded than he thought. When Adam finally tracks Callum down, he learns the guy he loves is very ill. And in a chance meeting near the hospital where Callum is being treated, Ben and Adam meet, forever changing each other's lives. As both begin to open their eyes to the possibilities of queer love and life, they realize sometimes the only people who can help you are the people who can really see you--in all your messy glory.

A love letter to New York and the liberating power of queer friendship, When You Call My Name is a hopeful novel about the pivotal moments of our youth that break our hearts and the people who help us put them back together.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
368
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781250878939
Verschijningsdatum:
11/07/2023
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
140 mm x 201 mm
Gewicht:
294 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 32 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.