• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Weddings

Timothy Murphy, Mimi Coucher
Hardcover | Engels | Tiny Folio
€ 6,45
+ 12 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

In the tradition of Abbeville's Tiny FolioTM Hug & Kisses, Weddings brings readers down the aisle in an intimate and touching portrait of this most public of private ceremonies. With more than 100 images drawn from the finest wedding photographers around the world, this small book captures all aspects of the big day, from the first primping and preening to the seriousness (or absolute lack of seriousness) of the ceremony, from the perfect, still beauty of every bride to the furious celebration that seals the day in every guest's memory. Poetic quotes trumpet the complex joys of weddings throughout, adding depth to the proceedings. A perfect gift for the future bride and groom.

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 192
  • Taal: Engels
  • Reeks: Tiny Folio

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780789205247
  • Verschijningsdatum: 9/06/1989
  • Uitvoering: Hardcover
  • Bestandsformaat: Genaaid
  • Afmetingen: 106 mm x 116 mm
  • Gewicht: 190 g