• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

We Unleash the Merciless Storm

Tehlor Kay Mejia
Paperback | Engels
€ 14,95
+ 29 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

In this nail-biting sequel to Tehlor Kay Mejia's critically acclaimed fantasy novel We Set the Dark on Fire, La Voz operative Carmen is forced to choose between the girl she loves and the success of the rebellion she's devoted her life to. Perfect for fans of The Handmaid's Tale and Anna-Marie McLemore.

Being a part of the resistance group La Voz is an act of devotion and desperation. On the other side of Medio's border wall, the oppressed class fights for freedom and liberty, sacrificing what little they have to become defenders of the cause.

Carmen Santos is one of La Voz's best soldiers. She spent years undercover, but now, with her identity exposed and the island on the brink of a civil war, Carmen returns to the only real home she's ever known: La Voz's headquarters.

There she must reckon with her beloved leader, who is under the influence of an aggressive new recruit, and with the devastating news that her true love might be the target of an assassination plot. Will Carmen break with her community and save the girl who stole her heart--or fully embrace the ruthless rebel she was always meant to be?

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
400
Taal:
Engels
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062691354
Verschijningsdatum:
23/03/2021
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
130 mm x 201 mm
Gewicht:
294 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 29 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BACK TO SCHOOL

Schoolartikelen en planners

voor een vlotte start op 1 september
BACK TO SCHOOL
Standaard Boekhandel - Back to school
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.