• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Three Little Lies

A completely gripping thriller with a killer twist

Laura Marshall
Hardcover
€ 17,45
+ 34 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The next sensational psychological thriller from the author of FRIEND REQUEST, the number one ebook bestseller. Perfect for fans of Cara Hunter and MY LOVELY WIFE by Samantha Downing.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 384

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780751573053
  • Verschijningsdatum: 28/06/2018
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 163 mm x 241 mm
  • Gewicht: 630 g