• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Wicked Cometh

The addictive historical mystery

Laura Carlin
Hardcover
€ 17,45
+ 34 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Even in the darkest of times, you cannot bury the truth . . . A debut historical novel that will appeal to fans of Sarah Waters and The Essex Serpent.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781473661370
  • Verschijningsdatum: 1/02/2018
  • Aantal bladzijden: 352
  • Uitgeverij: Hodder & Stoughton
  • Auteur(s): Laura Carlin
  • Afmetingen: 223 mm x 145 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 352

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781473661370
  • Verschijningsdatum: 1/02/2018
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 223 mm x 145 mm
  • Gewicht: 470 g