• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Vorkosigan Companion

Lillian Stewart Carl, John Helfers
Paperback | Engels | Vorkosigan Saga
€ 9,45
+ 18 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

First Time in Paperback for the Book That Thousands of Fans of Lois McMaster Bujold and Miles Vorkosigan Have Been Waiting For.

Lois McMaster Bujold's best-selling Vorkosigan series is a publishing phenomenon, winning record-breaking sales, critical praise, four Hugo Awards and a Nebula award. And the thousands of devotees of the series now have a book that will be a goldmine of information, background details, and little-known facts about the Vorkosigan saga. Included are an all-new interview with Bujold as well as essays by her on crafting the Vorkosigan universe, articles on the biology, technology and sociology of the planet Barrayar, appreciations of the individual novels by experts, maps, a complete timeline of the series, and more. Readers can't get enough of the Vorkosigan series and they'll jump at the chance to read this story behind the stories. Includes an excerpt from the new Miles Vorkosigan novel!

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781439133798
  • Verschijningsdatum: 31/08/2010
  • Uitvoering: Paperback
  • Bestandsformaat: Mass market (rack) paperback
  • Afmetingen: 104 mm x 170 mm
  • Gewicht: 317 g