• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Sandman E-BOOK

Lars Kepler
E-book | Engels | Joona Linna
€ 6,99
+ 6 punten
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

HE’LL STEAL YOU IN YOUR SLEEP

The fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo.

HE’S SWEDEN’S MOST PROLIFIC SERIAL KILLER.

Jurek Walter is serving a life sentence. Kept in solitary confinement, he is still considered extremely dangerous by psychiatric staff.

HE’LL LULL YOU INTO A SENSE OF CALM.

Mikael knows him as “the sandman”. Seven years ago, he was taken from his bed along with his sister. They are both presumed dead.

HE HAS ONE TARGET LEFT.

When Mikael is discovered on a railway line, close to death, the hunt begins for his sister. To get to the truth, Detective Inspector Joona Linna will need to get closer than ever to the man who stripped him of a family; the man who wants Linna dead.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
512
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780007467808
Verschijningsdatum:
27/08/2014
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 6 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
CADEAU

Alleen in onze winkels: gratis duoticket Technopolis

bij aankoop van minimum € 30 uit onze communieselectie
CADEAU
Gratis duoticket Technopolis bij aankoop van min. € 30 uit onze communieselectie
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.