• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Night Singer

Johanna Mo
Hardcover
€ 24,95
+ 49 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A gripping Scandinavian crime thriller introducing a new police duo, for fans of Ragnar Jonasson and Ann Cleeves.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781472281128
  • Verschijningsdatum: 3/08/2021
  • Aantal bladzijden: 464
  • Uitgeverij: Headline Publishing Group
  • Auteur(s): Johanna Mo
  • Afmetingen: 158 mm x 236 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 464

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781472281128
  • Verschijningsdatum: 3/08/2021
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 158 mm x 236 mm
  • Gewicht: 700 g