• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Long Way Home

Sabrina Chase
Paperback | Engels
€ 15,45
+ 30 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Wars make good cover for people with secrets. A mercenary company in a deep-space war? Even better. Now Moire Cameron just needs a way to fulfil her last order, given by a dying man eighty years ago. If she lives long enough. A tale of action, adventure, survival, and loyalty in the tradition of Firefly and Lois McMaster Bujold, The Long Way Home is the first book in the Seqyoyah trilogy.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9780985270469
  • Verschijningsdatum: 23/09/2012
  • Aantal bladzijden: 284
  • Uitgeverij: Sabrina Chase
  • Auteur(s): Sabrina Chase
  • Afmetingen: 152 mm x 229 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 284
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780985270469
  • Verschijningsdatum: 23/09/2012
  • Uitvoering: Paperback
  • Bestandsformaat: Trade paperback (VS)
  • Afmetingen: 152 mm x 229 mm
  • Gewicht: 381 g