• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Light Between Worlds

Laura E Weymouth
Paperback | Engels
€ 15,45
+ 30 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

What happens when you return to the real world after being in a fantastical one like Narnia? This YA debut by Laura E. Weymouth is perfect for fans of Melissa Albert's The Hazel Wood and Lev Grossman's The Magicians.

Six years ago, sisters Evelyn and Philippa Hapwell were swept away to a strange and beautiful kingdom called the Woodlands, where they lived for years. But ever since they returned to their lives in post-WWII England, they have struggled to adjust.

Ev desperately wants to return to the Woodlands, and Philippa just wants to move on. When Ev goes missing, Philippa must confront the depth of her sister's despair and the painful truths they've been running from. As the weeks unfold, Philippa wonders if Ev truly did find a way home, or if the weight of their worlds pulled her under.

Walking the line between where fantasy and reality meet, this lyrical and magical novel is, above all else, an exploration of loss and healing, and what it means to find where you belong.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062696885
Verschijningsdatum:
13/08/2019
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
132 mm x 201 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 30 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

Vurige verrassingen voor Valentijn

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Vurige verrassingen voor Valentijn
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.