• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Infinite

Patience Agbabi
Paperback | Engels | Leap Cycle | nr. 1
€ 11,45
+ 22 punten
Levering 1 à 2 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

"What an inspiration. The future just got so much better" ― Benjamin Zephaniah

FIGHT CRIME, ACROSS TIME!

The Infinite is a mind-bending, time-twisting adventure for readers who loved TIME TRAVELLING WITH A HAMSTER and A WRINKLE IN TIME. The first book in THE LEAP CYCLE series.

Leaplings, children born on the 29th of February, are very rare. Rarer still are Leaplings with The Gift - the ability to leap through time. Elle Bíbi-Imbelé Ifíè has The Gift, but she's never used it. Until now.

On her twelfth birthday, Elle and her best friend, Big Ben, travel to the Time Squad Centre in 2048. Elle has received a mysterious warning from the future. Other Leaplings are disappearing in time - and not everyone at the centre can be trusted.

Soon Elle's adventure becomes more than a race through time. It's a race against time. She must fight to save the world as she knows it - before it ceases to exist . . .

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
272
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 1
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781786899651
Verschijningsdatum:
2/05/2023
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
130 mm x 196 mm
Gewicht:
204 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 22 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
CADEAU

Alleen in onze winkels: gratis duoticket Technopolis

bij aankoop van minimum € 30 uit onze communieselectie
CADEAU
Gratis duoticket Technopolis bij aankoop van min. € 30 uit onze communieselectie
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.