• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Hiding Place

Jenny Quintana
Paperback
€ 18,45
+ 36 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A decades old news story, a missing mother and an abandoned baby, from the author of The Missing Girl and Our Dark Secret, for fans of Jane Harper and Kate Hamer.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781529040418
  • Verschijningsdatum: 18/03/2021
  • Aantal bladzijden: 320
  • Uitgeverij: Pan Macmillan
  • Auteur(s): Jenny Quintana
  • Afmetingen: 153 mm x 234 mm
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 320

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781529040418
  • Verschijningsdatum: 18/03/2021
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 153 mm x 234 mm