• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Haven

Amanda Jennings
Paperback | Engels
€ 17,45
+ 34 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A dark and glittering literary psychological thriller for fans of Will Dean and Lucy Atkins from the author of The Storm and The Cliff House...

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780008504083
  • Verschijningsdatum: 17/03/2022
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 153 mm x 234 mm
  • Gewicht: 270 g