• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Haven

Amanda Jennings
Hardcover
€ 19,95
+ 39 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A dark and glittering literary psychological thriller for fans of Will Dean and Lucy Atkins from the author of The Storm and The Cliff House...

Specificaties

Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 400

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780008504076
  • Verschijningsdatum: 17/03/2022
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 159 mm x 240 mm
  • Gewicht: 270 g