• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The End of Everything

Megan Abbott
Paperback
€ 10,45
+ 20 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A mesmerising emotional thriller for fans of The Virgin Suicides and The Lovely Bones

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781447283706
  • Verschijningsdatum: 18/06/2015
  • Aantal bladzijden: 256
  • Uitgeverij: Pan Macmillan
  • Auteur(s): Megan Abbott
  • Afmetingen: 197 mm x 132 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 256

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781447283706
  • Verschijningsdatum: 18/06/2015
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 197 mm x 132 mm
  • Gewicht: 184 g