• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Case of the Stinky Stench

Volume 2

Josh Funk
Hardcover | Engels | Lady Pancake & Sir French Toast | nr. 2
€ 25,45
+ 50 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

In the second adventure of the Lady Pancake and Sir French Toast series, our delectable rhyming friends are ready to solve a smelly mystery--perfect for fans of The Food Group series.

Sir French Toast's nephew, Inspector Croissant, begs him and Lady Pancake for help in finding the source of the foul odor threatening to destroy the fridge. What could it be? Is it the devious Baron von Waffle? A fetid fish lurking in the bottom of Corn Chowder Lake? It's up to Lady Pancake and Sir French Toast to get to the bottom of this case!

Praise for the Lady Pancake and Sir French Toast Series:

"[R]eaders will giggle their way through this refrigerated fantasyland."--Publishers Weekly

"A must purchase."--School Library Journal, starred review

Don't miss the other books in the series:
Lady Pancake & Sir French Toast
Mission Defrostable
Short & Sweet
The Great Caper Caper
Attack of the Scones

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Illustrator(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
40
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 2

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781454919605
Verschijningsdatum:
2/05/2017
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Prentenboek
Afmetingen:
259 mm x 257 mm
Gewicht:
498 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 50 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.