• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Bird in the Tree E-BOOK

Book One of The Eliot Chronicles

Elizabeth Goudge
E-book | Engels
€ 2,20
+ 2 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Essential reading for fans of E.M. Forster, Mary Stewart and Elizabeth Jane Howard.

The first in the classic family saga about the Eliots of Damerosehay.


Lucilla Eliot has spent a lifetime making the Hampshire estate of Damerosehay a tranquil haven for her family.

When her beloved grandson, David, falls in love with an unsuitable woman, Lucilla sees her most cherished ambitions put at risk. But can she persuade David and Nadine to put duty and family honour before love?


What readers are saying about THE ELIOT CHRONICLES


'Goudge has produced a truly enchanting world with Damerosehay at its heart. Perfect' - 5 STARS

'A delightful 'feel-good' family saga' - 5 STARS

'A beautifully-written trilogy' - 5 STARS

'Joyful, affirming and uplifting' - 5 STARS

'A complete antidote to murder and mayhem!' - 5 STARS

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781473655935
  • Verschijningsdatum: 12/04/2017
  • Type: E-book
  • Bestandsformaat: ePub
  • Beveiligd met: Adobe DRM
  • Aantal bladzijden: 256
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 256
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781473655935
  • Verschijningsdatum: 12/04/2017
  • Uitvoering: E-book
  • Beveiligd met: Adobe DRM
  • Bestandsformaat: ePub